Головна Цікаво Привітання від керівництва Шацького району з Великоднем!

Привітання від керівництва Шацького району з Великоднем!

1098

Шановні жителі Шацького району!

Щиросердечно вітаємо вас з найсвітлішим святом усіх православних християн – Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято любові та відродження, символ нашого спасіння!

Цей день спонукає вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі, наповнити наші серця добром і любов’ю, зміцнитися духовно. Звертаючись у молитвах до Всевишнього, благаймо, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.

У ці дні пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на краще. Нехай Великодні передзвони пробудять у ваших серцях бажання будувати, берегти і кожним своїм кроком творити суспільство національної гідності, свободи і демократії, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо рідного краю та держави.

Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаємо кожному з Вас Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, міцного здоров’я, душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру та добробуту.

Нехай у цей Великий День душа сповниться відчуттям  щастя,  радості і добра, а теплі писанкові барви будуть у Вашому серці найсвітлішою надією. Злагоди, достатку, віри у краще майбутнє та щирої любові Вам та Вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

 Перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор ПЛЕЙТУХ


Голова Шацької 
районної ради Сергій КАРПУК