Головна Стисло На Шаччині у жінки підтверджено наявність коронавірусної інфекції COVID-19

На Шаччині у жінки підтверджено наявність коронавірусної інфекції COVID-19

3360

17 квітня 2020 року, у жительки с.Пульмо гр.Ш 1959 року народження  вірусологічною лабораторією ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» за результатами експрес-тесту підтверджено наявність коронавірусної інфекції COVID-19.

Хвора знаходиться на лікуванні в інфекційному відділені Любомльської лікарні.

Любомльським міжрайонним відділенням Волинською обласною лабораторією центру МОЗ України проведена заключна дизенфекція жилих та підсобних приміщень, надвірних споруд по місцю проживання хворої. А також проведено епідеміологічне розслідування, яким встановлено коло контактних осіб. Проведена санітарно-освітня робота населення. Контактним особам вказано на  необхідності обов’язкової самоізоляції до 29 квітня.

В черговий раз, змушений звернутися до всіх жителів району з ВЕЛИКИМ ПРОХАННЯМ – дотриматися додаткових обмежувальних заходів, встановлених обласною та районною комісіями ТЕБ та НС, а саме: не виходити з дому з 13.00 год. суботи 18 квітня 2020 року до 06.00 год. ранку вівторка 21 квітня 2020 року.

Шановні святі отці!

Ще раз закликаю , провести богослужіння з дотриманням карантинних норм без вірян та освятити пасхальні кошики у відповідності з узгодженими графіками, щоб максимально убезпечити себе та вірян від інфікування вірусом COVID-19.

Шановні підприємці!

Ваш прибуток отриманий у ці дні може обернутися із збитком у майбутньому. Не спокушайте людей і долю. Утримайтеся від торгівлі у вищевказаний період.

З повагою

Перший заступник голови Шацької райдержадміністрації ВІКТОР ПЛЕЙТУХ