Головна Цікаво З 15 квітня 2013 року почали діяти нові правила дорожнього руху

З 15 квітня 2013 року почали діяти нові правила дорожнього руху

2487

Водіям на замітку

Повідомляємо вам про те, що з 15 квітня почали діяти нові правила до­рожнього руху, у яких вводиться в дію 11 нових дорожніх знаків і п’ять табличок до них. Також обов’язковим стане використання ліхтарів «денних ходових вогнів» білого кольору або ближнього світла фар за межами населених пунктів у світлий час доби в осінньо-зимовий період – з 1 жовтня до 1 травня.

Крім того, новими правилами вста­новлені додаткові вимоги до проїзду повз транспортні засоби, які перевозять дітей. Тепер тран­спортні засоби для висадки чи посадки дітей мають зупинятися з включеним аварійним сигналом. А водії, які наближаються до місця зупинки такого автомобіля, повинні зменшити швидкість або зупинитися для того, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху. При цьому в нових правилах зазначено, що дорожні знаки тепер будуть встановлюватися таким чином, щоб їх видимість була забез­печена не менш, ніж за 100 м, і розмі­щу­ватися над проїзною частиною не вище 6 м.

Відтепер дорожні знаки мають перевагу над дорожньою розміткою. Знову діятиме поло­жен­ня правил дорожнього руху про те, що транспортними засобами, якими керують водії із стажем до 2 років, максимальна швидкість обмежена 70 км/год. Крім того, в правилах до­рожнього руху уточнений термін «обгін». Згідно з чинними правилами, обгін – це виїзд на зу­с­трічну смугу. У разі якщо водій рухається по дорозі, що має дві смуги в одному напрямку, він може зробити випередження як зліва, так і справа. Разом з тим в правилах чітко вказано, що водій має рухатися якомога ближче до пра­вого краю дороги.

Разом з тим хочемо нагадати вам, що до 2014 року про­водиться заміна посвідчень водіїв зразка СРСР на нові в РЕГ Любомльського МРВ за адресою: м. Любомль, вул. 1 Травня, 129.

Для заміни потрібно: посвідчення водія старого зразка; особова картка водія; медична довідка; 2 фотокартки 3,5х4,5; ідентифікаційний код; паспорт. 

ВДАІ Шацького РВ УМВС.