Головна Цікаво Семінари перукарської майстерності у шацькій «Вікторії»

Семінари перукарської майстерності у шацькій «Вікторії»

2215

Днями до Шацька завітала Майя Норкіна – перукар-стиліст, директор однойменної арт-студії, чемпіонка України і Росії з перукарського мистецтва та весільних зачісок, незмінна учасниця різноманітних перукарських семінарів. Перукар приїхала з Дніпропетровська, де живе і працює, це її перший візит до Шацька. У переповненій перукарні «Вікторія» на гостю чекали з нетерпінням, і сподівання виявились недаремними. Протягом 14-16 серпня Майя Норкіна проводила майстер-класи для бажаючих, на яких розповідала про стилістику зачісок, про те, як правильно підібрати образ до певної події. Майя поділилась секретами спілкування з клієнтами, що, на її думку, є одним з найсуттєвіших аспектів у будь-якій роботі. Майстер-класи для кожного без винятку учасника семінару запам’ятались високим рівнем підготовки та доступністю сприйняття нової інформації.

 Майя лишилася задоволена успіхами своїх учениць, які встигли зарекомендувати себе як наполегливі, цілеспрямовані, трудолюбиві учні з притаманним їм неабиякою виконавською дисципліною та творчим підходом до справи. «У перукарні створено всі умови для продуктивної роботи з клієнтами. Дівчатка мене неабияк порадували. Я побачила в них ту іскру, яка засвідчує, що вони хочуть працювати і чують все, що я намагаюсь донести. Тепер найголовніше – відпрацювати увесь пройдений матеріал. Я вважаю, що в майбутньому у них все вийде», – підсумувала майстер-клас Майя Норкіна.

 До слова, це не єдиний навчальний семінар, який протягом останнього часу проходив у перукарні «Вікторія». Минулого місяця сюди ж приїздив і головний технолог компанії Lakme Сергій Кармаков. Він представляв нові роботи із останніх європейських колекцій, які стосувалися колористики, зокрема світлих відтінків. Семінар «Блондинка в салоні» проходив 2 дні. Оскільки особливості роботи зі світлими відтінками дуже складні, Сергій Борисович розповів про правильний підбір фарби, відповідно до структури та стану волосся, про догляд за волоссям після фарбування.  Поділився секретами специфіки роботи з висвітленим волоссям.

«Блонд – це найтяжчий елемент фарбування в салоні, і дуже мало перукарів володіють його тонкощами, – повідомив Сергій, – тому ми намагались відпрацювати тут усі складні моменти».

Валентина Процик, власниця перукарні, лишилася задоволена результатами навчальних семінарів, адже переконана, що завдяки таким заходам «Вікторія» процвітатиме, а кожен працівник зможе надати якісні послуги клієнтам. Запрошуємо і вас у цьому переконатися!

Тетяна Регешук.