Головна Духовне Закладена перша цеглина в стіни храму преподобного Онуфрія Великого

Закладена перша цеглина в стіни храму преподобного Онуфрія Великого

2977

Минуло два роки з тої пори, коли почали виготовлятися документи на будівництво храму в честь преподобного Онуфрія Великого.  Слава Богу вже 6 червня 2012 року шацька громада отримала дозвіл на початок будівництва прекрасного храму.

Три роки тому, коли починалася історія нашого приходу, людям довелося  облаштовувати приміщення під тимчасовий храм.

На престольне свято, 25 червня 2012 року, на церковній території був відслужений молебень і освячено місце під храм. За підтримки голови райдержадміністрації Володимира Найди 19 липня був виритий котлован. Вже через кілька днів Василь Крат та Валентина Пугач зробили розбивку на фундамент.

22 серпня почалося справжнє будівництво і було залито бетонні подушки під фундамент храму.

18 вересня встановлено перший фундаментний блок. Велика подяка депутату Верховної Ради Степану Івахіву, бо за його підтримки встановлена вся вівтарна частина фундаменту.

За період з 22 серпня по 7 листопада був зведений фундамент з допомогою всіх без винятку прихожан: і старих, і молодих, і навіть наймолодших.

З благословення Божого 18 листопада 2012 на наш прихід приїхав преосвященнійший владика Володимир, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський, й заклав наріжний камінь у фундамент храму.

13 серпня 2013 року була закладена перша цеглина в стіни храму бригадою з села Мельники. Хай допоможе їм Господь у цій нелегкій справі будівництва!

Надіюся, що віра наша зміцнюватиметься, терпіння, сила не зменшуватимуться, і ми з допомогою Божою, з молитвою до преподобного Онуфрія Великого збудуємо цей прекрасний храм во славу Божу і для спасіння наших безсмертних душ.

Ієрей Володимир ГИЧКА, настоятель храму.