Головна Цікаво Сервіс CashMe – коли потрібно взяти кредит онлайн

Сервіс CashMe – коли потрібно взяти кредит онлайн

1829

Сьогодні оформити кредит може будь-який українець.

І допоможе йому в цьому унікальний сервіс CashMe. CashMe – прості онлайн позики, які може отримати будь-який громадянин України віком від 18 років.

Сервіс надає фінансову допомогу всім верствам населення: студентам, пенсіонерам і безробітним, надаючи потрібну суму картку будь-якого банку.

Як оформити кредит в CashMe

Вимоги компанії до майбутнього користувачеві досить прості. Все, що потрібно від кандидата, це досягти повноліття, мати паспорт та ІПН, а також діючу карту банку. Щоб отримати кредит онлайн в CashMe, необхідно пройти 5 кроків:

Вибрати розмір кредиту і термін погашення основному калькуляторі, клієнт відразу ж побачить суму до повернення. Це дозволяє взяти кредит онлайн на потрібний період.

Заповнити анкету клієнта. Заповнення форми має на увазі надання інформації про себе, даних про працевлаштування і контактів. Але, місце роботи і рівень зарплати не впливають на схвалення за позикою – набагато більше на відповідь кредиту впливають дані з Бюро кредитних історій України. потрібно буде прикріпити копії документів.

Пройти процес верифікації платіжного елемента.

Дочекатися рішення компанії. Воно зазвичай приймається протягом 15-20 хвилин, відповідь фахівці надсилають в форматі повідомлення на телефон. Іноді компанії знадобиться більше ніж 20 хвилин для рішення за заявкою, через те, що для нових клієнтів необхідна ретельна перевірка даних.

Після отримання позитивної відповіді засоби будуть переведені всього за кілька хвилин – ця процедура здійснюється в автоматичному режимі.

Оформити і взяти кредит онлайн в CashMe просто: вам не потрібно заповнювати безліч полів анкети, а сам сайт має простий і доступний інтерфейс. Крім того, відсоток відмов у компанії невеликий.

Максимальна сума кредиту в CashMe становить 10 000 гривень, але вона доступна користувачам не відразу, а тільки після 5-го звернення. При заповненні першої заявки користувачеві можуть надати тільки 2000 гривень, але з кожним наступним погашеним позикою максимальна сума зростатиме.

Постійні клієнти сервісу можуть оцінити і інші переваги, такі як автоматичне схвалення заявок за умови гарної репутації в компанії. Перевірені користувачі отримують гроші миттєво після вибору суми.

Кредити надаються на прозорих умовах, без прихованих комісій і додаткових платежів. Про всі умови можна прочитати в електронному договорі, який укладається між клієнтом і сервісом.