Головна Цікаво Сервіс реєстру – перевірка квартири онлайн

Сервіс реєстру – перевірка квартири онлайн

695
купити нерухомість в новобудові
купити нерухомість в новобудові

Сьогодні, відкривши сторінку оголошень, можна знайти безліч з продажем квартир. Але, купівля-продаж об’єктів нерухомості досить складна, оскільки має безліч підводних каменів і нюансів, які часом людина може не врахувати і придбати собі житло з кредитами, боргами та іншими принадами.

Щоб цього не сталося, ми розповімо як безпечно для себе перевірити квартиру через сервіс Росреестра і не потрапити на вудку будь-яких шахраїв, охочих разом з нерухомістю перекласти на вас всі свої заборгованості.

Що таке ЕГРН?

ЕГРН – це єдиний державний реєстр нерухомості, який був створений з метою формування бази всіх пунктів на громадської кадастровій карті. Сервіс надає повну та відкриту інформацію як про земельні ділянки та квартир, так і про їх власників.

Виписка з Росреестра є офіційним документом, який підтверджує право володіння власністю, а також надає повну інформацію, яку від вас можуть навмисне приховувати попередньо під час купівлі продажу ділянки.

Отримати виписку з ЕГРН ви можете онлайн або ж в найближчому МФЦ в вашому місті.

Ми ж вам, в свою чергу, можемо порадити проходити дану процедуру через інтернет, оскільки отримати виписку, не виходячи зі свого будинку, досить зручно. Плюс до всього, в спеціальній рядку введення інформації на сайті, ви зможете перевірити будь-яку квартиру по її кадастровому номеру.

Сервіс Росреестра вже полегшив життя багатьом громадянам, оскільки сьогодні кількість “чорних схем” шахраїв у сфері нерухомості дуже велике. Але, часом, навіть люди не мають наміру нас обдурити, просто не договорюють якусь інформацію про ділянку або квартирі, щоб, як то кажуть, “не злякати” потенційного покупця.

Тому, в свою чергу ми настійно рекомендуємо користуватися сервісом Росреестра і при можливості завжди вимагати виписку з ЕГРН під час покупки ділянок, оскільки це, як не крути, законний документ, а його непред’явлення на прохання можна абсолютно точно розцінювати як порушення закону.

Сам сервіс, до речі, успішно працює з 2017 року і абсолютно точно допоміг вже не одній тисячі громадян. Сама ж база ЕГРН з кожним новим роком лише зростає і поповнюється новими об’єктами нерухомості і ділянками землі. Наскільки сильно допомагає Россервіс розбиратися в “історії квартир” можна оцінити відразу ж, як тільки ви заповнюєте на сайті рядок кадастровим номером – вам стає доступна повна інформація по, що цікавить вас, об’єкту.