Головна Економіка На посади керівників двох комунальних закладів Волинської ОДА оголосять повторний конкурс

На посади керівників двох комунальних закладів Волинської ОДА оголосять повторний конкурс

1916

На сьогоднішньому засіданні конкурсної комісії обласної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглядалися питання про кандидатуру на посаду  директора  Голобського психоневрологічного інтернату та про кандидатуру на посаду директора Притулку для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації.

На посаду керівника Голобського психоневрологічного інтернату претендувало троє кандидатів: в.о. керівника Микола Пруд, Григорій Корнієвський та Людмила Вікторівна Тимощук.

За результатами закритого голосування членів комісії переможця не визначено. Тож буде оголошений новий конкурс на посаду директора цього інтернату.

На посаду керівника Притулку для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації претендував лише нинішній в.о. директора Леонід Матвійчук. За результатами голосування його кандидатура не набрала необхідної кількості голосів, тому на посаду директора притулку в Рожищі також оголосять новий конкурс.