Головна Цікаво Стебловий метелик. Купити дешево трихограму

Стебловий метелик. Купити дешево трихограму

224

Щороку фермерам необхідно забезпечувати надійний захист власного врожаю від шкідників. Не завжди вдається вдаватися до хімічних способів, оскільки це заборонено законом і навіть ті пестициди, які дозволені до використання, можуть бути малоефективними. Основні шкідники:

  • стебловий метелик;
  • совка.

Саме вони вважають за краще нападати на кукурудзу і є причиною втрати сотень кілограмів зерна, тому з ними необхідно боротися. Для цього можна застосовувати хімічні препарати або біологічний захист.

Один з найдієвіших, законних і ефективних біологічних методів вважається трихограма. Шкідники в вигляді мотиля і совок починають окукливаться з настанням літа, виконується спаровування і відкладання яєць. У цей період необхідно стежити за шкідниками, визначаючи періоди відкладення яєць. Важливо враховувати, що цей час може не збігатися у різних видів комах. Наприклад, метелик раніше залишає яйця кукурудзі, совка робить це пізніше.

Вносити трихограму необхідно в певні терміни. Через тиждень після виникнення на фермі перших совок в спеціальних пастках. Якщо на культурі будуть помічені перші кладки яєць, то внесення біологічного захисту можна виконувати 2 дня.

Трихограмма – комахи, що знищують шкідників. Цей ефективна зброя для багатьох агрономів, термін дії першого заселення до 10 днів. Через пару тижнів процес слід повторювати, щоб посилити захист.

Норма вважається – 100 тис. Трихограми на 1 Га, а якщо шкідників дуже багато, то можна збільшувати обсяги. Наприклад, при нормі кладок яєць повинно бути не більше 4 шт. на 100 рослин. Подвійна доза трихограми використовується, якщо кладок буде 8-10 одиниць.

Найкраще робити розподіл авіаційним методів. Вручну трихограмма теж розкладається, але такий варіант трудомісткий і забирає багато часу. За допомогою дельтапланів все робиться набагато швидше, спеціалізованим обладнання з висоти до 10 м і шириною проходів до 25 м.

Розуміючи, що таке трихограмма, де купити її не складе проблем. Для цього слід звернутися в ТОВ «Біотех». Компанія особисто займається розробкою комах для захисту від шкідників кукурудзи та інших посівів. Співробітники завжди готові надати розгорнуті консультації, допомогу.

Звертайтеся саме до нас! ТОВ “Біотех” – допоможе Вам у боротьбі з шкідниками, у нас найкраща і найдешевша трихограмма!