Головна Цікаво Якісні дерев’яні панелі на замовлення Київ, Україна

Якісні дерев’яні панелі на замовлення Київ, Україна

319

Дерев’яні панелі (Україна) набирають велику популярність і користуються величезним попитом у населення. Вони допомагають створити відмінний інтер’єр, а також додають розкоші, формуючи власну мікрофлору в приміщенні. Ними можна облицьовувати різні кімнати, аж до тих, де часто збирається волога (санвузол, кухня). Для цього проводиться додаткова захисна обробка, яка зберігає дерево і не руйнує його.

Великий асортимент різних рішень представлений в каталозі компанії Averwood, що дає гарантію вдалого вибору. Форми можуть бути найрізноманітніші, серед яких:

  • прямокутні;
  • квадратні;
  • трикутні;
  • форма ромба;
  • стільники;
  • види під кутом.

За допомогою власної виробничої бази є можливість створювати індивідуальні проекти, які будуть значно або частково відрізнятися від бази, представленої в магазині. Стандартні панелі мають розмір 1200х600х10 мм, хоча є й інші варіанти. До кожного клієнта персональний підхід, тому форми, розміри та інші характеристики можна змінювати.

Дерев’яні панелі на замовлення (Київ) можуть бути виконані в такий спосіб:

З пазами. Такий вид дає між деревом невеликий зазор, а самі планки для з’єднання будуть одного кольору або фарбуються, тонуються окремо.
Без пазів. Панелі мають щільне прилягання один до одного, що дає завершену і єдину картину.

Будь-який вибраний варіант хороший ще тим, що не вимагає тривалої і витратною підготовки стін. Монтаж можна проводити на нерівні підстави, але, в кінцевому рахунку, стіна виявиться рівною.

Приміщення з обробкою дерев’яними панелями допомагають легко і доступно зробити затишний куточок, що підходить для відпочинку, розваг або роботи. Оформлення, таким чином, дає відчуття захищеності і допомагає знайти гармонію, спокій. Після монтажу з’являється легкий запах дерева, який зберігається тривалий час.

Стінові панелі – оптимальний вибір в дизайні для людей, які цінують красу і комфорт. Найчастіше їх інсталюють в кабінетах, вітальнях, спальнях і інших приміщеннях. З їх допомогою можна оформити будь-яке кафе, щоб додати розкоші.

Вибираючи дерево, будь-яка людина відкриває масу варіантів для майбутнього оформлення, декору. В даному випадку сировина буде універсальним і правильно обрана колірна гамма допомагає зробити завершену картину. Екологічність – одне з найголовніших якостей, в порівнянні з іншими типами обробки.