Головна Цікаво Топ 21 корисних товарів для походу

Топ 21 корисних товарів для походу

1142

Відпочинок на природі, вірніше, його організація, якщо не говорити про виїзд машиною в ліс на півдня, – клопітка заняття. Щоб провести час з комфортом в незнайомій місцевості більше пари днів, варто заздалегідь скласти список необхідних речей, що спрощують «дику» життя.

Які корисні товари стануть в нагоді в поході, розповідають фахівці інтернет-магазину товарів для спорту та туризму ALANTUR в Харкові.

Все для походу

Для зручності планування туристичні товари ділять на категорії.

Екіпірування.

Туристичні черевики – комфортний вибір для походу. Взуття «дихає», не пропускаючи вологу, має антиковзну підошву.
Дощовик виготовлений з вологонепроникної тканини, захищає від опадів і вітру.
Телескопічна палиця забезпечує додаткову точку опори, знижуючи навантаження при пішому пересуванні.

Рюкзаки та герметичні мішки.

Оптимальний рюкзак для пішого походу – 35 літрів. Анатомічна спинка забезпечує рівномірний розподіл навантаження, сітчаста підкладка не заважає вентиляції, присутні кишені швидкого доступу. Додатково до рюкзака слід завести універсальний чохол, що захищає заплічну сумку від проливного дощу.
Герметичний мішок об’ємом 2 літри для речей, які не бояться вологи, – додаткове пристосування транспортування, кріпиться карабіном до рюкзака.

Спорядження.

Ніж – складаний, з товстим клинком зі сталі, зручною рукояткою – річ номер один в умовах дикої природи.
Паракорд – мотузка, шнур для утилітарного використання: будівництва, зберігання їжі від тварин, зв’язки похідного інвентарю.
Карабіни – алюмінієві, продаються в наборах, використовуються для кріплення спорядження.
Компас і свисток – помічники в незнайомій місцевості.

Освітлення.

Бюджетний ліхтар-лампочка, що працює від трьох ААА-батарейок, підійде для освітлення палатки. Модель зі світлодіодною панеллю, яка працює аналогічним чином, освітить табір, кріпиться за допомогою карабіна. Кемпінговий енергонезалежний похідний ліхтар із сонячною панеллю – найбільш зручна, але дорога річ.

Намети і все до них.

Намети з двошаровими стінками і вологонепроникним дном. Місткість – 2-3 людини. Сюди ж можна додати світловідбиваючий шнур, що світиться в темряві.
Надувний матрац – альтернатива каремати. Розміру 190 × 60 см і товщини в 6 см буде достатньо. Легкий у збірці / розбиранні, компактний, зберігається в захисному чохлі.
Килимок з алюмінієвою фольгою стане в нагоді як бюджетного рішення для сну або підстилки на привалі, його можна замінити компактної розкладний моделлю з ПВХ.
Гамак з москітною сіткою – додатковий комфорт в поході, якщо місце в рюкзаку дозволяє.

Похідна кухня.

Набір з похідного казанка з кришкою і сковороди. Посуд обладнана ручками з силіконовим покриттям, поміщається в сітчастий чохол. Сюди ж розумно додати складну вілколожку.
Газовий пальник і вітрозахисний екран. Перша поміщена в пластиковий контейнер для зберігання, дозволяє регулювати інтенсивність полум’я, не забруднює посуд. Екран спрощує процес готування і захищає від сильного вітру.
Складні каністри-пакети обсягом 3-5 літрів оснащені ручками і кришкою. Сюди можна додати очищувач з фільтром з активованого вугілля, який приєднується до шийки стандартної пляшки.

Меблі, душ.

Стіл з тканинної стільницею і стілець зі спинкою, каркас трубчастий алюмінієвий – додаткова зручність в поході. Необов’язкові, замінюються каремати і розкладним міні-килимком для сидіння.
Портативний душ складається з ємності і трубки з краником, кріпиться за допомогою шнурка до дерева, вода нагрівається на сонці.

Аптечка.

Зручна компактна похідна аптечка для засобів першої необхідності: бинти, пластирі, кілька флаконів, таблетки.
Репеленти подвійної дії захищають від комарів і кліщів, наносяться на одяг і намет.

ALANTUR – необхідні товари для спорту і туризму. Гарного походу!