Головна Цікаво ТОП дивовижних місць, які варто відвідати у Києві

ТОП дивовижних місць, які варто відвідати у Києві

410

Жителі столиці звикли до того, що кожен день бачать красу одного з найдавніших міст у світі. Але гості просто зобов’язані відвідати список визначних пам’яток міста, щоб залишити пам’ять про місто надовго. Звичайно, за день неможливо побачити їх усі, тож варто приїхати до Києва на weekend.

Які особливі місця столиці варто відвідати насамперед

Видання «Моє місто Київ» рекомендує список найдивовижніших місць столиці, де варто побувати гостям, та й самим киянам, щоб освіжити свої знання про рідне місто.

  • Храм Миколи Чудотворця. Церква розташована неподалік історичного місця хрещення Київської Русі у 988 році. Вона розташовується на воді, що надає пам’яті загадковості.
  • Київський фунікулер. Незважаючи на відносно короткий маршрут (222 метри), поїздка у вагончику над містом дозволить насолодитись міськими краєвидами.
    Києво-Печерська Лавра. Пам’ятка входить до списку Всесвітньої спадщини Юнеско, і відноситься до ранніх християнських храмів на території країни.
  • Володимирська гірка. У парку знаходиться найстародавніший пам’ятник князю Володимиру, встановлений у Києві у 1853 році. Тут можна отримати заряд енергії, оскільки гірка є природним місцем сили.
  • Міст закоханий. Конструкція з’єднує Маріїнський та Хрещатий парк і стала романтичною візитною карткою столиці. Закохані залишають замки на огорожі як талісман кохання.
  • Мистецький арсенал. Спочатку приміщення призначалося для зброї. Але сьогодні поціновувачі художніх виставок можуть відвідати різні фестивалі, наприклад книжкові.
  • Співоче поле. Вибух квітів та ароматів. Дивовижні барвисті клумби із сотень видів квітів радують відвідувачів від весни до пізньої осені. Весною тут проводять знаменитий фестиваль тюльпанів.
  • Пам’ятник засновникам Києва. За однією з легенд, за заснування столиці варто дякувати брати Кия, Щека, Хорива та їх сестрі Либідь. Побачити монумент можна у Наводницькому парку.

А якщо хочеться побачити іншу столицю?

Основні туристичні місця щороку приваблюють тисячі людей. Але якщо хочеться насолодитися столицею без натовпів туристів, варто проїхати трамваєм №12, маршрут якого пролягає через лісисту місцевість. Так можна прогулятися вздовж одного з озер, розташованих поблизу. Особливим місцем для киян став парк Кіото, обладнаний в японському стилі. Доступне сьогодні для відвідувачів «Межигір’я» здивує мальовничими краєвидами, рестораном на воді та зоопарком, що діє.