Головна Цікаво Трускавець і Моршин – символ незабутнього відпочинку

Трускавець і Моршин – символ незабутнього відпочинку

985

У свою довгоочікувану відпустку хочете поєднати приємне з корисним – якісно і цікаво відпочити і добре підправити здоров’я? Популярні гірські курорти – Моршин і Трускавець стануть ідеальним рішенням. Путівка в Моршин або Трускавець подарує Вам широке коло можливостей – насолода мальовничими краєвидами, унікальною водою і найчистішим повітрям, сучасне медичне обслуговування, інновації в сфері оздоровлення, послуги комфортабельних санаторіїв, готелів і вілл, якісний сервіс, нестандартні варіанти проведення дозвілля. Першим кроком у плануванні майбутнього відпочинку стане вибір хорошого туроператора. На сайті компанії «Карпати Круїз» Ви зможете дізнатися, скільки коштує путівка в Моршин або Трускавець, а також усю необхідну актуальну інформацію, зможете розраховувати на професійну допомогу менеджерів.

Моршин і Трускавець – переваги відпочинку

Путівка в Трускавець, ціна якої приємно вразить навіть найвибагливішого туриста, має ряд переваг, здатних зробити Вашу відпустку незабутньою. Моршин також не поступається характеристиками:

 • унікальні джерела лікувальної води, доступні всім бажаючим;
 • розвинена інфраструктура – санаторії (кращі в Трускавці – «Ріксос», «Дніпро-Бескид», «Еліт-Дніпро», «Шале Грааль» та ін., в Моршині – «Аркадія», «Дністр», «Моршинський», «Лаванда», «Одеса» та ін..), готелі (Трускавець – «Алькор», «Европа», «Нафтуся» та ін.., Моршин – «Оберіг», «Оріон», «Моршинська весна» та ін.), вілли (Трускавець – «Кристина», «Марта», «Жасмін», «Лісова пісня» та ін.., Моршин – «Моршинська вежа», «Водограй», «Halytsʹka Villa» та ін..);
 • добре розвинений медичний напрямок – проводиться лікування ряду захворювань, реабілітація після травм і операцій, загальне оздоровлення організму унікальними процедурами;
 • активне дозвілля для малюків;
 • активний відпочинок для дорослих – екстремальний спорт, фестивалі, концерти, походи, ресторани з різноманітною кухнею, спа, лазні, екскурсії до природних, релігійних та історичних пам’яток, культурний відпочинок і тд;
 • чудове харчування;
 • доступні ціни, можливість вибору недорогого закладу, який не поступається якістю послуг і сервісом респектабельним місцям.

Путівка до Трускавця і Моршин: фактори вибору

Для того, щоб бюджет поїздки був спланований грамотно і в процесі відпочинку не виникло несподіваних ситуацій, рекомендується купувати путівку в Трускавець чи Моршин з урахуванням наступних факторів:

 • сезон року – ціна нижче в міжсезоння, в порівнянні з періодом новорічних свят і літніми місяцями. В цей час також знижується потік туристів – це на замітку тим, хто не хоче відпочивати в переповненому закладі;
 • Мета поїздки – відпочинок, лікування або поєднання цих побажань;
 • Кількість дорослих і дітей;
 • Харчування;
 • Додаткові побажання – послуги, що не входять у вартість путівки, організація дозвілля, рівень комфортабельності номерів, статус закладу і тд.

Не варто нехтувати цими моментами, так як від них залежить якість Вашого майбутнього відпочинку. Подумайте про путівку в Трускавець чи Моршин заздалегідь, щоб зробити правильний вибір і отримати незабутні емоції.