Головна Цікаво Успішне лікування асептичного некрозу кістки в Запоріжжі в клініці “Аватаж”

Успішне лікування асептичного некрозу кістки в Запоріжжі в клініці “Аватаж”

913

Захворювання опорно-рухового апарату призводять до часткової або повної непрацездатності людини. Одна з них – асептичний некроз кістки. Ця патологія, яка потребує лікування. При його відсутності некроз робить людину непрацездатним, так як викликає повне руйнування тазостегнового суглоба.

Яке лікування варто пройти? При запущеній формі патології, коли головка тазостегнової кістки майже повністю зруйнована, потрібне хірургічне лікування і заміна суглоба. В такому випадку операція – єдино можливе рішення проблеми.

При початковій стадії патології на допомогу приходить ударно-хвильова терапія. Це ефективний метод физиолечения з доведеною ефективністю.

Медичний центр “Аватаж” проводить ударно-хвильову терапію за європейськими протоколами, із складанням індивідуальних програм, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

поширеність патології

Офіційна медична статистика свідчить про те, що середній вік пацієнтів, яким ставиться діагноз «асептичний некроз кістки» становить 38-40 років. Якщо врахувати молодий вік пацієнтів, то варто відзначити, що через деякий час після першого хірургічного втручання може знадобитися повторна операція із заміни протезів.

Щоб зупинити прогресування хвороби на початковій стадії, можна використовувати різні методи. Більшість з них не відрізняються особливою ефективністю при лікуванні. Чому? Вся справа в тому, що практично всі методики не усувають першопричину патології, а саме – не можуть відновити нормальний кровообіг в місці некрозу і нормальну структуру кістки.

В цей же час ударно-хвильова терапія має безпосередній вплив на першопричину недуги. Акустичні хвилі, проникаючи глибоко в тканини, забезпечують виражений терапевтичний ефект.

Основні ефекти УВТ при лікуванні асептичного некрозу кістки в Запоріжжі в клініці “Аватаж”

Найбільш виражені позитивні результати лікування УВТ демонструє на 1 і 2 стадії хвороби. В такому випадку повного курсу терапії може бути досить для повного лікування і швидкого одужання пацієнта.

Ударні хвилі, при проникненні в тканини на задану глибину, забезпечують такі ефекти:

  • зростання нових дрібних судин;
  • стимуляція зростання кісткової тканини в місці пошкодження;
  • поліпшення харчування клітин кістки, які виступають будівельним матеріалом;
  • зменшення больового синдрому.

Направлення на лікування асептичного некрозу кістки в мед центр “Аватаж” (Запоріжжя, пр. Перемоги 87) дає лікуючий лікар. Терапія проводиться на підставі раніше встановленого діагнозу. Курс лікування складається під час первинної консультації фахівця, під час якої визначається – тривалість лікування (кількість сеансів), потужність впливу апарату, тривалість одного сеансу УВТ.

Специфіка лікування асептичного некрозу кістки в медичному центрі Awatage

Хочете пройти курс терапії за демократичною ціною на новітньому швейцарському обладнанні? Клініка “Аватаж” запрошує на лікування пацієнтів будь-якого віку. При відсутності протипоказань, сеанси проводяться в зручний для пацієнта час амбулаторно, без відриву від виробництва.

Одна процедура проводиться один раз в 5-7 днів. Середня тривалість курсу лікування становить від 6 до 10 процедур і визначається тяжкістю патології, загальним станом пацієнта, наявністю супутніх захворювань і симптоматикою недуги.