Головна Цікаво Установка ГБО: зважуємо всі “за” і “проти”

Установка ГБО: зважуємо всі “за” і “проти”

383

Переобладнання особистих і комерційних автомобілів на газ залишається популярним серед власників авто всіх моделей. Причиною цього виступають постійно зростаючі ціни на рідке паливо. Установка газобалонного обладнання окупається, в середньому, за рік, після чого автовласники мають можливість економити на паливі до 50% коштів щодня. ГБО також активно встановлюють на комерційні машини і позашляховики з потужним двигуном і великим витратою палива. Детальніше ознайомитися з обладнанням всіх поколінь для будь-якої марки авто від відомих виробників можна за посиланням: https://farre.com.ua/shop/.

У яких випадках варто встановлювати ГБО?

Переобладнання автомобіля на газ рекомендовано не всім автовласникам. Питання установки ГБО на нові автомобілі дуже проблематичний, оскільки втручання в заводську конструкцію автоматично знімає автомобіль з гарантії.
І навпаки, переобладнання на газ настійно рекомендовано на автомобілі, які вже зняті з гарантії, мають підвищений витрата бензину, використовуються в комерційних цілях.

Навіть на малолітражки з невеликим багажником, в якому балон займає весь вільний простір, встановлюють ГБО, хоч економія на паливі буде не так значна. І легкові авто з дизельним двигуном також переобладнають під пропан-бутан, хоча економія на паливі буде менше, ніж на бензиновому двигуні, вона не перевищить 20%.

Також під час продажу автомобіля наявність додаткової паливної системи дуже вітається покупцями.

Переваги установки ГБО

І, нарешті, якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, чи варто переобладнати на газ свого «сталевого коня» або не варто, незаперечні переваги установки ГБО на автомобілі, де вона рекомендована:

– значна економія на паливі, чим більше пробіг авто, тим більше помітна економія;

– мінімізація шкідливих викидів в атмосферу (зріджений газ – метан і пропан-бутан вважається екологічним паливом);

– плавна робота мотора за рахунок повільного спалювання газу;

– підвищення запасу ходу (після установки ГБО автомобіль може їздити і на газі, і на бензині);

– збільшений ресурс машинного масла, яке при роботі двигуна на газі не забруднюється нагаром і не старіє;

– збільшення терміну служби свічок запалювання.

Імовірність вибуху автомобіля при роботі двигуна на газі значно нижче, ніж на бензині, завдяки наявності спеціальних датчиків і клапанів, що забезпечують швидке випаровування газової суміші при аварійному витоку.