Головна Цікаво В якому готелі зупинитися у Львові

В якому готелі зупинитися у Львові

754

Готель “Едем” у Львові, оренда конференц-залів

Львів — це величне місто з однією із найбагатших історій у світі. Його вузькими вуличками можна прогулюватися вічно у будь яку пору року та погодними умовами, оскільки все тут є культурною пам’яткою не тільки України, але й всієї Європи.

Звісно, щоб не зіпсувати враження від міста, необхідно вибрати якісний готель, або квартиру на час перебування у місті Лева. Тому сьогодні ми з вами поговоримо про готель у Львові “Едем”, про його переваги та умови проживання.

Готель “Едем” — все для комфортного життя

Готель “Едем” одразу радує своїх відвідувачів комфортним розташуванням та чудово вписується своєю будівлею у атмосферу величності, що панує у Львові. До усіх величних пам’яток міста можна дістатися практично пішки, тому це приємно дивує усіх туристів, що завітали в гості до цього готелю.

Якщо ви приїхали на своєму автомобілі, то ви можете безкоштовно користуватися паркінгом на території готелю, який знаходиться під надійною охороною та камерами відеоспостереження.

Ще одним приємним бонусом до цього всього стане цінова політика, оскільки “Едем” входить у число найкращих готелів Львова саме за сервісом, а не за цінами, тому практично кожен може собі дозволити хоча б одномісний номер.

А зранку, коли ви прокинетеся на приємних та м’яких ліжках, вас нагодують кухнями усього світу, й українською також. А до легендарної львівської кави подають свіжу випічку, смак яких назавжди закохає вас у Західну столицю.

Оренда конференц-залів

Якщо ж ваш візит до Львова є більш прагматичним, ніж туризм і ви маєте провести переговори, семінари, тренінги в одному із готелів, то ви з великим успіхом можете це зробити завдяки “Едем”, який має велику залу для конференцій на 30 осіб. Саме розташування готелю має дуже гарну транспорту розв’язку, тому якщо вашим коллегам або тим, кому ви зачитували семінар чи проводили автограф-сесію, необхідно повертатися зі Львова, то до залізничного вокзалу міста ви можете дістатися в мить.

Навіть якщо вам потрібна допомога в організації, то персонал з радістю вам в цьому допоможе: безкоштовне використання проектора, допомога в розташуванні гостей по залу, розміщення правильно столів, організована перерва на каву — все це під силу зробити робітникам готелю у Львові та однойменного ресторану “Едем”. Бронювання зали відбувається погодинно, але якщо ви забронювали у готелі від 10 номері, то конференційна зала вам надається абсолютно безкоштовно. Погодьтесь, що це дуже вигідні, з якими більш детально ви можете ознайомитись на цьому сайті.