Головна Цікаво В Шацьку тривають роботи з підведення каналізаційних мереж до будинків

В Шацьку тривають роботи з підведення каналізаційних мереж до будинків

2761

Майже місяць у Шацьку тривають роботи по проекту каналізування, що включають підведення каналізації до будинків та відновлення доріг з твердим покриттям. Тендер на проведення робіт виграла львівська фірма «Вельт-кепітал», загальна вартість робіт по проекту становить близько 7 мільйонів гривень.

Як повідомив Віталій Яльницький, заступник Шацького селищного голови з питань виконавчого апарату, днями завершаться роботи по вулиці Гагаріна, Волі, тривають – по вулиці Набережна, 50 років Перемоги та інших вулицях.

До центрального каналізування підключать і Шацький селищний стадіон, а також Шацьку дитячо-юнацьку спортивну школу, яка знаходиться на березі озера Велике Чорне. Жителям селища потрібно буде заплатити до 1 000 гривень – за технічні умови і підключення, а також укласти договір з КП «Будинкоуправління» про обслуговування та оплату послуг. Всі роботи планують завершити до нового року.

– Зараз, зважаючи на погодні умови та роботи з каналізування, наші дороги знаходяться не в найкращому стані, а подекуди стан доріг є дійсно жахливим. Прошу місцевих жителів з розумінням поставитись до цього та потерпіти, доки роботи з підключення до каналізування та відновлення доріг не будуть завершені. Фірма-підрядник уже над цим працює, – зазначив Віталій Яльницький.

Віта ШЕПЕЛЯ