Головна Цікаво Вакуумно-роликовий масаж: особливості та переваги процедури

Вакуумно-роликовий масаж: особливості та переваги процедури

512
Аппарат вакуумно - роликового массажа для подтяжки тела Zemits Leger 2.0
Аппарат вакуумно - роликового массажа для подтяжки тела Zemits Leger 2.0

Яка жінка не бажає продовжити молодість, якомога довше залишатися привабливою, зберігши стрункість тіла та пружність шкіри. Вакуумний апарат використовують саме з цією метою. Його застосовують для вакуумно-роликового масажу, який усуває апельсинову кірку та інші вади на шкірі.

Принцип дії апаратів для вакуумно-роликового масажу

Усі апарати для вакуумного масажу мають широкий спектр дії. Обладнання оснащене насадками-присосками, які щільно прилягають до шкіри у процесі виконання масажу. Вони впливають на підшкірні утворення, у тому числі жирові. Ролики розминають скупчення, що утворилися. Процедура виконується у салоні під керівництвом професійного масажиста. Фахівець контролює силу вакууму, частоту обертання роликів, режим роботи апарату.

Якщо пройти комплекс процедур з вакуумно-роликового масажу, можна позбавитися кількох проблем одночасно:

  • знизити вагу;
  • усунути целюліт;
  • позбутися набряклості кінцівок;
  • зменшити вираженість розтяжок;
  • покращити кровообіг;
  • розслабитися фізично та морально під час процедури.

Масаж ефективно бореться із проблемою провисання шкіри. Курс процедур дозволить візуально скинути кілька років, відновити тонус шкіри, покращити її еластичність. Оскільки для процедур використовують різні апарати, побачити відгуки на вакуумні масажери можна на сайті компанії Venko.

Кому варто, а кому не можна застосовувати процедуру

Перед процедурою необхідно порадитись із лікарем. Під час заходу насадка всмоктує шкіру, а ролики її інтенсивно масажують. Таким чином виводиться зайва рідина, покращується відтік лімфи, кровотік.

У разі вагітності, місячних, шкірних, онкологічних захворювань, гіпертонії масаж категорично заборонено. В інших випадках процедура доступна. Фахівці рекомендують випивати від 1,5 до 2 л рідини в день проведення роликового масажу, а за 15 хвилин до сеансу доведеться випити ще одну склянку води. За дві години до початку процедури та дві години після неї не рекомендується вживати їжу.

Щоб отримати бажаний ефект, потрібно пройти повний курс масажу. Залежно від стану тіла, кількість сеансів становить від 8 до 14. Роликово-вакуумний масаж стає ефективним доповненням комплексу заходів для усунення недосконалостей шкіри, як в’ялість, провисання через схуднення, розтяжки, целюліт.