Головна Цікаво Від малого до великого: кулінарна школа для всієї родини

Від малого до великого: кулінарна школа для всієї родини

269

Кухня – місце, де панує особлива атмосфера. Раніше сімейні посиденьки на кухні за ліпленням домашніх пельменів та інших нехитрих страв грали особливу роль. Всі члени сім’ї – від малого до великого – збиралися за великим столом, розподіляли обов’язки і вели неспішні розмови. І діти завжди брали участь в таких затишних домашніх вечорах. На жаль, сьогодні приготування з маленькими дітьми – ще один привід для стресу. Сміття, брудний посуд, крихти … Як повернути собі світле свято і зробити підготовку приємною? Кулінарна школа для дітей в Києві прийде на допомогу батькам!

кулінарне свято

Центр розвитку дітей запрошує всіх бажаючих на кулінарні курси. Тут, в царстві смаку, юні кулінари опановуватимуть секрети кухарського справи. Професійні педагоги і шеф-кухаря підготували спеціальні програми, які сподобаються і маленьким, і дорослим.

Кожне заняття присвячується певній темі, вас чекає захоплююча розповідь і не менш захоплююче дійство, де кожен зможе розкрити свій талант і навчитися корисної справи. Домашній хліб, італійська паста, домашнє морозиво, оригінальний салат або блюдо високої кухні. Крім тонкощів приготування кулінарних шедеврів діти зможуть розширити свій кругозір, дізнатися цікаве про кулінарні традиції різних країн.

Кожному юному творцеві тут відводиться окреме робоче місце, обладнане з урахуванням всіх вимог техніки безпеки. Всі заняття проводяться в ігровій формі, тому навчання буде приємним розвагою і веселою пригодою. А юні кулінари з часом перетворяться на справжніх помічників.

Що дають курси

Центр розвитку дітей допомагає поєднувати приємне з корисним:

• Розвиваючись інтелектуально, дитина освоює корисні навички і дрібну моторику;

• Доброзичлива атмосфера допоможе отримати заряд позитивних емоцій, розкрити творчий потенціал, підвищити самооцінку і знайти комунікативні навички;

• Дитина навчиться готувати смачні і корисні страви самостійно.

Захоплююча подача матеріалу і ігровий формат занять дозволить засвоїти безліч премудростей: як поєднувати продукти, як скласти меню, чим відрізняються кухні народів світу, як правильно сервірувати стіл, як вибрати свіжі продукти і багато іншого.

Після занять вас чекає дегустація приготовлених страв.

Кулінарна школа для дітей в Києві пропонує кулінарні майстер-класи від шеф-кухарів, разові і систематичні заняття, індивідуальне та групове навчання, кулінарні поєдинки і квести, сімейні та офісні вечірки, гастрономічні вечері і багато іншого.

Відкрийте для себе і своєї дитини приготування їжі, адже кухня – це місце, де панує мистецтво, твориться магія або навіть цілий ритуал. Тут формуються традиції, які можна передавати з покоління в покоління. І для цього потрібно трохи продуктів, творчість і натхнення.

Центр розвитку дітей запрошує всіх бажаючих гарно повеселитися, смачно відпочити і отримати заряд позитивної енергії.