Головна Цікаво Відпочинок в Дубаї і раніше комфортний і престижний

Відпочинок в Дубаї і раніше комфортний і престижний

372

У 2021 році влада посилили правила в’їзду в країну, привівши їх до «єдиного» стандарту. ПЛР тест повинен бути зданий за 72 години (в 2020 р за 96) до прибуття в зону вильоту. Але Дубаї відпочинок пропонує такий же як і до обмежень – престижний і комфортний.

Відпочинок в Дубаї майже не обмежений

Невелике ускладнення формальностей, перевірка тестів ПЛР до посадки в лайнер, можливість відмови допуску в салон. Запобіжні заходи, не стали перешкодою для відвідування Еміратів, якщо готові провести відпустку на кращих курортах світу.

Він дійсно стане незабутнім, з січня 2021 р .:

  • Відкрито практично всі туристичні зони: пляжі, торгові центри, бари, кафе, ресторани, деякі концертні майданчики;
  • Став доступний громадський транспорт і таксі (майже без обмежень);
  • Більше 80% готелів мають зарезервовані номери для тих, які отримали позитивний результат тесту ПЛР по прибуттю.

За відгуками повернулися з Дубая туристів практично непомітна різниця із зимою попереднього року, коли обмеження планували, але не вводили. Влада зробила все, щоб забезпечити туристам комфортне перебування в країні. За умови дотримання правил і традицій, які раніше були необов’язковими, а наполегливо рекомендованими.

На жаль, ковідние обмеження висвітили для українців, охочих відпочити в Еміратах моменти, раніше не кидалися в очі. Наприклад, той факт, що ОАЕ не одна країна, кордони є, враховуйте цей момент.

Плануйте відпочинок в Еміратах заздалегідь

У Дубаї першими вводять певні послаблення, це не означає, що сусідні емірати готові «відкрити» кордону. Популярний напрям Абу-Дабі – Дубай вибирати не варто, можете застрягти в Абу-Дабі на карантин, витративши час відпустки в готелі не кращого класу.

Правильний вибір сьогодні – прямі рейси з Києва або Одеси. Транзит через Туреччину або ближні країни загрожує потраплянням в карантин, якщо не врахували вимоги транзитної держави. Тому ускладнювати не варто, прямі рейси є, Дубай відкриває все більше можливостей і, за відгуками тих, що відпочили в грудні 2020 р напрямок повернулося. На заздрість тим, хто ще роздумує, чи варто туди вирушити.

Звичайно, якщо хочеться спланувати відпочинок в Еміратах «по повній програмі», доведеться і підготуватися по повній програмі. Обзавестися довідками, з’ясувати деталі перетину кордонів, купити квитки назад, щоб виключити зайві питання. Це поки не так просто як здається, не всі емірати настільки привітні до туристів як Дубай, де іноземці, які прибувають на відпочинок, зараз розглядаються як престижна складова ваги на світовій арені.

Відносно традицій послаблень трохи, але вони є, саме час використовувати момент, щоб опинитися в привілейованому положенні в серці ОАЕ. Деякі пам’ятки поки закриті для відвідування. У період пандемії влада вирішила дати можливість попрацювати там вченим. Але, поклавши руку на серце, хіба це головне в можливості відпочити на найпрестижніших курортах світу?