Головна Цікаво Вітання з нагоди Дня Національної поліції

Вітання з нагоди Дня Національної поліції

1188

Вітання з нагоди Дня Національної поліції

Шановні працівники Національної поліції Шацького району!

Щиро вітаю вас з професійним святом! 

 

День Національної поліції України – свято, яке відзначається щорічно 4 липня, згідно Закону України «Про Національну поліцію», «враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку».
Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі. В основі цієї реформи – модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів, безперечний доказ того, що в нашій країні відбуваються фундаментальні зміни

Головне  завдання  Національної поліції – не лише захищати життя, здоров’я, права і свободи громадян України, протидіяти злочинності, боротися із правопорушеннями, забезпечувати громадську безпеку та порядок, а й головне – вселяти в людей віру в неминучість і незворотність реформ, у силу Української держави, здатної себе захистити.

Дана професія вимагає багатьох якостей – практичного досвіду, знань в різних галузях, а також уміння прийняти єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях, які час від часу виникають на території нашого району.
Я впевнений, що ви й надалі будете гідно служити своєму народу  та забезпечувати ефективну реалізацію державної політики у галузі законності та правопорядку, робити все, щоб мешканці нашого краю та гості відчували себе у безпеці.

Отож, з нагоди професійного свята, висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Від щирого серця зичу родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!

З повагою, голова Шацької райдержадміністрації Василь ГОЛЯДИНЕЦЬ.