Головна Цікаво Вибрати туристичну грілку

Вибрати туристичну грілку

2300

Якщо ви плануєте відправитись у подорож, проте вас турбує те, що надворі доволі холодно і є ризик добряче замерзнути та простудитись, тоді раді повідомити, що у цій статті ми допоможемо вам знайти вихід із цієї ситуації та запастись надійним джерелом тепла на будь-яку погоду.

Мова йтиме про туристичні грілки від Terra Incognita. Ці маленькі помічники допоможуть вам зігрітись за будь-яких погодних умов, запобігти виникненню простуди. Придбати туристичні грілки можна у магазинах туристичного
спорядження, величезний вибір туристичних грілок є у фірмових магазинах туристичного спорядження Terra Incognita, які знаходяться у місті Київ, Львів та Одеса, а також у них є інтернет магазин – terraicognita.com.ua. Саме у цьому магазині ви знайдете широкий вибір спорядження, яке не підведе та служитиме довгі роки.

Туристичні грілки бувають декількох типів:

  • хімічні;
  • соляні;
  • каталітичні.

Найпростіший вид туристичних грілок – хімічні. Це невеликі пакети розміром з долоню, схожі до гірчичників. Принцип їхньої дії такий: як тільки ви відкриваєте пакунок, при взаємодії з повітрям, пакет відразу починає грітись і буде зігрівати вас ще декількох годин. Не рекомендовано використовувати при прямому контакті із тілом, таку грілку краще всього використовувати тримаючи у рукавицях, поклавши на устілки взуття, закинувши в кишеню, тощо. До речі, цей вид грілки є одноразовим.

Наступний вид грілки: соляна. Цей тип грілки має значну перевагу над хімічними, адже є багаторазовим.

Принцип дії: соляна грілка починає працювати, коли вилучається металева пластинка , ща розташовується у самаму резервуарі і має вигляд монети. Саме в цій момент соляний розчин за твердітиме і почне нагріватися. Зазвичай, вона нагрівається до 50 градусів, але це залежить типу грілки і тримає температуру до 30 хвилин та довше. Таким пристроєм можна користуватися до 500 разів, але потрібно буде переварити його декілька хвилин у воді.

І останній тип: каталітична грілка. Ця грілка є металевою, її потрібно заправляти очищеним бензином. Каталітичні грілки являють собою резервуари, всередині наповнені ватою з насадками із сітчастими патронами і кришечками для вентиляції з невеликими отворами. Такі пристрої працюють на основі виділення тепла, коли окислюються пари бензину при взаємодії с каталізатором.

Отже, зважте всі плюси та мінуси й оберіть той варіант грілки, що найбільше підійде для ваших потреб. Кожен вид грілки має свої переваги, проте добряче відрізняються у ціні.