Головна Свято День села відзначили жителі Прип’яті

День села відзначили жителі Прип’яті

10452

Село – наш дім, наше коріння і доля

День села відзначили жителі се­ла Прип’ять, який припадає на православне свято Успіння Пресвятої Богородиці. Саме тому свято розпочали зі спільної молитви за добробут села.

Привітати мешканців села прибув Сергій Карпук, голова Шацької районної ради. Також в урочистостях, які відбулися в сільському клубі, взяли участь Володимир Бугайчук, заступник голови Ша­цької райдержадміністрації, Людмила Цевух, секретар, вико­нуюча обов’язки голови Шацької ОТГ, Володимир Бащук, представник народного депутата України Степана Івахіва, Михайло Імбе­ровський, депутат Волинської обласної ради. Приймав гостей гос­подар Іван Гінчук, староста Прип’ятського старостинського округу.

«Хочеться відзначити, що жителі села завжди активні, – сказав у своєму вітальному виступі Сергій Карпук, голова ра­йонної ради. – Це стосується і депутатів районної ради та громади від вашого округу, і звичайних мешканців, які приходять на особисті прийоми. Хочеться подякувати Вам за небайдужість та активність!»

Голова районної ради відзначив грамотою Шацької районної ради Олександра Лончука , директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прип’ять. Не з порожніми руками завітав до жителів села помічник народного депутата Степана Івахіва – Володимир Бащук. Він привіз на святкування подарунки від нардепа для вручення у номінаціях та для розіграшу у лотереї.

Сергій Карпук та Михайло Імберовський передали подарунки до нового навчального року від благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Так, набір посуду отримав дитячий садок. Проектор та два мікрофони – школа с. Прип’ять. Це стало можливо після реалізації проекту, написаного активістами школи, вартість якого 10 800 грн. 2 тисячі гривень зібрала громада села Прип’ять, ще стільки ж було виділено з бюджету Шацької селищної ради. А решту, 6 800 грн., профінансував благодійний фонд Ігоря Палиці. Гості подякували активістам села за пророблену працю та вручили подарунки.

Під час урочистостей було нагороджено наймолодшого та найстаршого жителів села, наймолодшу та найстаршу пари. Подякували військовим, які брали участь у боях в зоні АТО. Грамоти та подарунки вручили спортсменам, які брали участь в футбольних змаганнях до Дня села.

Для наймолодших жителів Прип’яті було організовано розваги і, традиційно, проведено святкову лотерею.

Ірина ХВИСЮЧИК