Головна Цікаво Виробництво і реалізація сталевого обладнання від Укрпромторг

Виробництво і реалізація сталевого обладнання від Укрпромторг

876

Для промислових виробництв необхідні міцні і якісні комплектуючі а також допоміжні матеріали. Вони завжди повинні відповідати технічним вимогам, сертифікації та бути надійними в роботі. Тому при необхідності металевих і сталевих комплектуючих, більшість підприємств звертаються до компаній, які реалізують перевірений товар роками. Одним з таких магазинів є Укрпромторг.

Товари компанії Укрпромторг

Укрпромторг виробляє і реалізує стропи, такелаж, кріплення, ланцюги, талів та багато іншого. Це справжній гігант, який обслуговує найбільші концерни України, а також реалізує товар за її межами. Весь каталог товарів можна подивитися на офіційному сайті upt com ua. Кожен раз, асортимент товарів тільки зростає, адже компанія намагається виходити на новий рівень і намагається забезпечувати необхідним обладнанням все виробничі потужності. Тут працюють тільки висококваліфіковані працівники, які знають все про метал, його видах і застосуванні. Тому в Укрпромторг Вам завжди порадять найкращий варіант для Ваших потужностей і можливостей.

Принципи роботи Укпромторг:

  • Реалізація тільки сертифікованого товару;
  • Гарантія на кожний виріб;
  • Тільки найкраща збірка і поетапні перевірки на всіх рівнях виробництва;
  • Детальна консультація кожного клієнта;
  • Доступна ціна.

Хто вже став клієнтом компанії Укрпромторг?

Якщо Ви сумніваєтеся в надійності обладнання від Укрпромторг, просто зайдіть на сайт, і переконайтеся, що найбільші промислові підприємства вже закуповують комплектуючі саме тут. Клієнтами Укпромторг стали такі компанії як ТОВ «Азовмаш», «СТАЛЬКАНАТСІРУЛ», «ТОНАР», «МІКС» і багато інших. З Укрпромторг співпрацюють також транспортні компанії і користувачі сільськогосподарської техніки. Відгуки про співпрацю можна у відкритому доступі почитати на сайті Укрпромторг. Крім цього, компанія Укрпромторг щорічно представляє свою продукцію на виставках і представляє свої нові моделі і нові розробки.

Ціни і доставка від Укрпромторг

Ціни на товари від Укрпромторг завжди приємно здивують, адже набагато нижче імпортних товарів такого ж рівня. Завдяки серійного виробництва і реалізації товарів безпосередньо, Укрпромторг має можливість запропонувати кращу ціну в своїй області і не дає конкурентам жодного шансу. Замовивши все необхідне на сайті, Вам швидко доставлять замовлення Новою поштою в будь-яке місто України.