Головна Цікаво Що робити, якщо екран ноутбука Acer не працює?

Що робити, якщо екран ноутбука Acer не працює?

89

Якщо у вас чорний екран комп’ютера Acer навіть при включеній системі, ви можете спробувати наступні виправлення. Для початку я збираюся перерахувати найпростіший спосіб вирішити проблему з чорним екраном Acer Aspire. Якщо є незначні проблеми з прошивкою або завантаженням, ви можете спробувати перезавантажити ноутбук. Для цього просто натисніть кнопку живлення на своєму ноутбуці і утримуйте її не менше 15 секунд. Це примусово виконає м’який скидання вашої системи Acer і відключить її. Після цього відпустіть кнопку живлення, зачекайте деякий час і знову натисніть кнопку живлення, щоб включити його. Якщо у вас чорний екран Acer, вам спочатку потрібно перевірити, чи пов’язана проблема з екраном або проблема з прошивкою. Для цього я б рекомендував підключити вашу систему до зовнішнього монітора. Ви можете використовувати кабель і просто закріпити його за допомогою зовнішнього монітора. Якщо ви отримуєте правильний дисплей на зовнішньому моніторі, значить, проблема в екрані вашого ноутбука (а не в його прошивці). В цьому випадку ви можете замінити дисплей ноутбука в інтернет-магазині laptop-screen.com.ua. Ще одне розумне рішення для усунення чорного екрану смерті Acer Chromebook включає використання функціональних клавіш. Можливо, ви вже знаєте, що є певні функції і спеціальні комбінації клавіш, які ми можемо використовувати для різних цілей.

Натисніть F2 під час запуску, щоб увійти в налаштування BIOS.

Ви можете натиснути клавішу F10 під час завантаження, щоб оптимізувати його.
Комбінація клавіш ALT + F10 під час запуску може допомогти вам запустити пошук і усунення несправностей системи.

Одночасне натискання клавіш Windows + Ctrl + Shift + B для виведення системи з сплячого або гібернаціонного режиму.

Іноді проблема з чорним екраном комп’ютера Acer може бути викликана навіть проблемою, пов’язаною з драйвером. Наприклад, якщо драйвер пошкоджений, застарів або ні встановлено належним чином, це може привести до того, що ваш ноутбук Acer стане чорним після логотипу. Щоб виправити це, ви можете розглянути можливість перевстановлення або скидання драйвера графічної карти.

Крок 1. Спочатку перейдіть в меню «Пуск» і запустіть диспетчер пристроїв звідси. Ви також можете перейти в його Панель управління> Диспетчер пристроїв, щоб отримати цю опцію.

Крок 2. Розгорніть параметри адаптера дисплея і виберіть встановлений графічний драйвер. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть видалення драйвера, щоб відкрити майстер. Ви можете просто завершити роботу майстра, щоб видалити встановлений драйвер.

Крок 3. Після успішного видалення драйвера ви можете перейти на його офіційний сайт і завантажити відповідне програмне забезпечення драйвера для вашої системи.

Крок 4. Після цього ви можете виконати простий процес установки графічних драйверів і перейти до диспетчера пристроїв, щоб отримати до нього доступ.

Крім того, ви також можете скинути драйвер або оновити його, крім перевстановлення. Ви також можете отримати можливість оновити драйвер або відключити / включити його в диспетчері пристроїв.

Швидше за все, вірусна або шкідлива атака на системний диск також могла призвести до появи чорного екрану ноутбука Acer. Наприклад, він міг пошкодити диск або розділ Windows, що призвело до збою в роботі системи. Щоб виправити чорний екран Acer Aspire, ви можете використовувати надійне антивірусне програмне забезпечення, таке як Захисник Windows, або сторонній інструмент від таких брендів, як Norton, AVG, Avira, Avast, Kaspersky і т. Д.

Ви можете просто просканувати жорсткий диск свого комп’ютера Acer, виявити наявність шкідливого ПЗ і навіть виправити його. При необхідності ви навіть можете відформатувати весь жорсткий диск, щоб видалити з нього будь-які шкідливі об’єкти. BIOS, яка розшифровується як Basic Input and Output System, відповідає за загальні операції завантаження системи. Однак, якщо є проблема з вашою програмою BIOS, це може викликати чорний екран смерті Acer. В цьому випадку ви можете розглянути можливість оновлення налаштувань BIOS вашої системи, виконавши наступні дії:

Крок 1. Перейдіть в меню «Пуск», запустіть командний рядок «Виконати» і введіть команду «msinfo32», щоб відкрити вікно «Інформація про систему».

Крок 2. Коли відкриється вікно «Інформація про систему», перевірте і запишіть поточну версію BIOS, встановлену на вашому комп’ютері.

Крок 3. Тепер ви можете просто зайти на сайт Acer або виробника материнської плати, щоб завантажити оновлену версію BIOS на свій комп’ютер. Вам потрібно буде розпакувати завантажений файл на свій комп’ютер.

Крок 4. Після цього підключіть порожній USB-накопичувач до комп’ютера і перенесіть на нього стиснені дані з системи. Переконайтеся, що ви перенесли файл BIOS на USB-накопичувач.

Крок 5. Тепер перезапустіть комп’ютер і натисніть клавішу BIOS (наприклад, F2, F12, DEL і т. Д.), Щоб увійти в налаштування BIOS. Зайдіть в Boot> Advanced settings і прошийте оновлену установку BIOS з USB-накопичувача.

Це воно! Після оновлення налаштувань BIOS ваша система автоматично перезавантажить