Головна Цікаво Як доглядати за пральною машиною

Як доглядати за пральною машиною

883

Сьогодні побут сучасної людини складно уявити без наявності в її оселі такої техніки як пральна машинка. Моделі цього виробу поширені повсюдно. Вони можуть мати різний набір функцій, але поєднує їх одне. На жаль, пральна машина – річ далеко не вічна і рано чи пізно вона таки вийде з ладу, якщо вам потрібен ремонт пралки звертатесь до https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/.

Як правильно доглядати за пральною машиною

Залежно від якості тривалість життя подібної техніки відрізнятиметься. Але зовсім не обов’язково викладати грандіозні суми грошей за елітний товар, щоб отримати у своє розпорядження найдовговічніший апарат. Щоб машинка успішно пропрацювала на вас весь свій належний термін і, при цьому, чудово почувалася, достатньо лише дотримуватися декількох простих правил експлуатації. За технікою треба доглядати. А як правильно це слід робити, ви дізнаєтесь із цієї статті.

Як правильно доглядати за пральною машиною ? Перш ніж приступити до будь-якого виду обслуговування апарату і, тим більше, його експлуатації слід уважно прочитати інструкцію.

Корисні поради щодо догляду за машинкою автомат

Ці прості поради допоможуть вам багаторазово збільшити термін служби своєї техніки та зручність її експлуатації.

Все починається з установки прання. І це слід зробити максимально коректно. У суворій відповідності до інструкції.

Майданчик для встановлення машини повинен бути ідеально рівним. Не рекомендується використовувати всілякі підпори для врівноважування апарата. Вони рано чи пізно все одно просядуть. Так що краще підшукатиме рівне місце. А якщо такого немає, то заздалегідь, перед покупкою, вирівняти свою підлогу.

При підключенні приладу до електричних мереж та водопроводу, слід розташувати дроти та шланги максимально вільно та без перекручування. На них не повинно бути жодних пошкоджень.

Рекомендується захистити чутливу техніку від перепадів напруги електричних мереж. Для цього існують спеціальні прилади, які досить просто роздобути. Краще заплатити за хороший запобіжник, ніж за ремонт згорілої проводки своєї пральної машини.

Не складувати на верхню поверхню машини ніякі сторонні предмети. Найчастіше, там розміщуються відра, порошки та всілякі рідини. Все це несе безпосередню загрозу вашій техніці. Краще залиште її поверхню чистою, сухою та вільною.

Як доглядати за пральною машиною зовні ? Поверхня приладу постійно чимось мажеться. Цього не уникнути. Чистити зовнішній корпус автомата дуже просто. Для цього достатньо двічі на тиждень протирати його вологою м’якою губкою. Жодних засобів для чищення при цьому застосовувати не потрібно. Підійде звичайна вода, без домішок. Після процедури протерти поверхню сухою тканиною.

Оцініть стан зливальної системи. Це слід зробити після перших же тестових прань. Уважно огляньте систему на предмет протікання. Якщо такі – шланги слід ретельно ізолювати. Можливо навіть накласти кілька шарів і використовувати додаткові гофри. Все краще, ніж усувати наслідки потопу у своїй оселі чи оплачувати затопленим сусідам дорогий ремонт.

Як доглядати за пральною машиною автомат

Як здійснюється чищення усередині машини?

Внутрішній догляд у пральній машині автомат повинен здійснюватися своєчасно та ретельно. При цьому слід звернути увагу на її складові елементи і відсіки. Від несправності лише однієї деталі може вийти з ладу весь апарат. Тому слід поставитися до цієї справи серйозно. Не вміщує і профілактика раптових поломок. Розглянемо, як доглядати за пральною машиною автомат усередині її елементів.

Порошковий відсік . Це місце необхідно промити під проточною водою, після кожних 4-5 прань. При цьому видаляти залишки порошкових сумішей і кондиціонерів вологою губкою. Частинки прального порошку згодом кам’яніють. І позбутися їхнього нальоту стає неймовірно складно. Краще, попередньо їх усіх змивати.

Накип на електронагрівачі. Трубчастий електронагрівач в першу чергу схильний до утворення накипу в результаті роботи машинки. Щоб уникнути цього, необхідно один раз на місяць засипати в барабан лимонну кислоту і запускати процес прання без білизни. Приблизно 200 г її порошку потрібно буде відправити у відсік для хімії. Ще дві столові ложки кинути в сам барабан. При цьому запустити апарат на максимальне нагрівання води. Вона повинна бути не холоднішою за 90 градусів. Використовувати кислоту набагато зручніше і вигідніше, ніж купувати спеціальні коштовні кошти для видалення накипу. Ефект від лимонки буде нітрохи не гірший. Щоб, загалом скоротити відсоток її освіти – можна придбати та встановити на пральну спеціальний пом’якшувальний фільтр.

Механічні ушкодження . Барабан і дверцята пральної машини дуже легко пошкодити, якщо на одязі є металеві застібки, гудзики, бляхи та інші аксесуари. Іноді достатньо вивернути речі навиворіт, щоб унеможливити їх тертя про внутрішню поверхню апарата. Якщо цього не достатньо – варто придбати спеціальні мішечки для прання. У них можна буде помістити будь-які речі та благополучно випрати.

Нижній відсік . Або відсік для збору сміття. У ньому регулярно накопичується все дрібне сміття, яке потрапило в барабан з вашої білизни. Якщо за цим не стежити, незабаром може з’явитися неприємний запах, а також цвіль. Як доглядати пральну машину в цьому місці? Цей відсік слід чистити якнайчастіше. Адже цвіль і сморід звідси може легко поширитись на одяг. А якщо цей відсік заб’ється, то сміття залишатиметься в пральній машині і псуватиме її і білизну.

Тепер ви знаєте, як правильно доглядати за пральною машиною . Дотримуючись усіх пунктів даної інструкції, ви легко зможете продовжити її життя і уникнути серйозних проблем.