Головна Цікаво Як налаштувати товарні оголошення в сервісі Google Shopping

Як налаштувати товарні оголошення в сервісі Google Shopping

750

Google Shopping — сервіс онлайн-покупок, призначений для пошуку та порівняння товарів мільйонів інтернет-магазинів безпосередньо у пошуковій видачі браузера. Товарні оголошення Google Shopping допомагають користувачам швидко знаходити та купувати потрібні речі. А для інтернет-магазинів — це ефективний інструмент залучення покупців та збільшення продажів.

За статистикою, близько 40% користувачів починають пошук товару для покупки саме з глобальної мережі. Google Shopping агрегує інформацію про товари із сотень інтернет-магазинів та виводить її у вигляді спеціальних оголошень. Натиснувши на пропозицію, користувач потрапляє на сторінку товару, де може оформити покупку.

Як створювати товарні оголошення Google Shopping?

  1. Зареєструйтесь у Google Merchant Center, щоб розпочати роботу з товарними пропозиціями. Реєстрація безкоштовна і дозволяє створити окремий обліковий запис Google, призначений спеціально для керування товарними оголошеннями в пошуковій системі.
  2. Зв’яжіть Merchant Center з Google Ads. Це дозволить об’єднати товарні оголошення Google Shopping зі стандартними текстовими оголошеннями в єдину рекламну кампанію для більш ефективного просування.
  3. Завантажте підготовлений товарний каталог до Merchant Center. Найкраще зробити це вручну, додаючи товари по одному або масово через CSV-файл або API. Під час завантаження потрібно максимально детально вказувати характеристики кожного лота.
  4. Налаштуйте параметри кожного товару. Важливо ввести назву, опис, ціну та додати фото для кожного виду. Також слід вказати унікальні ідентифікатори на кшталт артикулу, бренду, штрих-коду – це підвищить якість оголошень.
  5. Класифікуйте товари та вкажіть їх наявність на складі. Споживачі люблять, коли така інформація є доступною та актуальною. Порядок у базі даних магазину значно полегшить і роботу консультантів. Чим точніше класифікація, тим релевантніші оголошення будуть запитам користувачів.

Більш детальну інструкцію з налаштування рекламних кампаній у Google Shopping дивіться на сайті компанії AdwService adwservice.com.ua/nastrojka-merchant-center-google.

Що потрібно для оптимізації торгових оголошень?

  • Після створення та налаштування товарних оголошень в Google Shopping, регулярно аналізуйте їх ефективність та змінюйте конфігурації для стабільного підвищення конверсії.
  • У Merchant Center доступні докладні звіти про покази оголошень, кліки, конверсії, витрати та інші важливі метрики. Регулярно переглядайте ці відомості, щоб розуміти, які товари показують найкращі результати, а де є проблеми.
  • Якщо Google видає попередження про помилки в даних про оголошення, їх необхідно оперативно виправляти. Це може бути некоректні ціни, відсутність зображень, неправильні ідентифікатори тощо. Виправлення помилок підвищить якість оголошень.
  • Також корисно проаналізувати релевантність оголошень пошуковим запитам користувачів. Якщо оголошення постійно відображається для нецільових запитів, має сенс скоригувати назву, опис, категорії.