Головна Цікаво Як обрати найкращий торт на весілля?

Як обрати найкращий торт на весілля?

658

Обираючи торт на весілля, молодята бажають бачити на своєму весіллі найгарніший та в той же час найсмачніший торт. Якщо в пошуковій системі почати шукати торт на весілля, то голова обертом піде від неймовірної кількості можливих варіантів. Тому, перед тим, як замовити торт, варто знати на що потрібно звернути увагу.

Виберіть кондитерську

Навіть в маленькому місті є не одна кондитерська студія, яка професійна займається виготовленням солодощів на замовлення. В Києві, це наприклад, кондитерська StudioCake. Щоб обрати кондитерську звичайно можна порадитись зі знайомими, які вже замовляли торт на своє весілля, але цього недостатньо. Ви маєте точно знати, що в такий особливий день, все буде ідеально. Тому оберіть декілька кондитерських, та для початку зателефонуйте до них и задайте наступні питання:

 1. Які різновиди тіста і начинки використовуються кондитерами?
 2. Який декор можна використати для прикрашення торту? Якщо на сайті вже є готові варіанти, чи можна буде скорегувати деталі?
 3. Ціна за один кілограм торта, тому що саме так у більшості кондитерських вона формується.
 4. Чи можна замовити торт по індивідуальному замовленню по фото або ескізу?
 5. За скільки до назначеної дати церемонії треба оформити замовлення?
 6. И важливий момент, чи надає кондитерська послугу доставки. Весільні торти зазвичай не маленькі, тому с їх транспортуванням можуть виникнути трудності, якщо ви не маєте спеціальних пристроїв для перевезення.

Після того, як Ви отримаєте відповіді на всі поставленні запитання, з вибором кондитерської не буде ніяких проблем.

Також можна зробити пробне замовлення невеликого торту, щоб оцінити його смак.

Для того, щоб спокійно зробити правильний вибір, цим питанням варто зайнятися заздалегідь.

Оберіть начинку для торта

Варто розуміти, що час куштувати торт приходить після основних страв, тому він не має бути дуже калорійним. Найбільш калорійним вважається пісочне тісто, тому уникайте його. До того ж десерт з пісочного тіста при нарізці сильно кришиться, втрачаючи привабливий зовнішній вигляд. З цієї ж причини не рекомендуються торти на основі листкового тіста і безе.

Найчастіше для вессільних тортів обирають бісквітне тісто і не дарма. Воно легке, смачне, не вимогливе до температури. Якщо Ви замовляєте торт в декілька ярусів, можна використати різні начинки для кожного з ярусів. Чи варто це робити, питання спірне. З одного боку таким чином кожен з гостей зможе обрати саме той смак, який йому подобається найбільше. З іншого в процесі банкету рідко буває можливість пояснювати кожному, де яка начинка і бісквіт.

При виборі начинки не варто піддаватися спокусі екзотичних варіантів. На весіллі збираються гості різного віку та уподобань, проте більшості подобаються легкі ягідні, фруктові, йогуртові начинки, в числі фаворитів і шоколад. На горіхи у людей буває алергія, до того ж вони висококалорійні. Тому переважно не використовувати їх у великій кількості для начинки або відмовитися зовсім.

Влітку велика спокуса замовити весільний торт морозиво, але потрібно серйозно подумати, перш ніж здійснювати такий намір. По-перше, необхідно переконатися, що кондитерська доставить його в машині з рефрижератором. По-друге, в ресторані теж повинен бути достатнього розміру холодильник, щоб зберегти солодкий шедевр до виносу. По-третє, такий торт підійде тільки для банкетів в закритому приміщенні з кондиціонером, інакше ризик, що він не встигне потрапити на тарілки гостей, занадто великий. По-четверте, навіть при дотриманні всіх умов різати і їсти такий торт потрібно дуже швидко. Подумайте, чи готові ви до таких хвилювань і складнощів.

Отже, оптимальним для будь-якого сезону буде бісквітний весільний торт з йогуртовою, шоколадною, ягідною або фруктовою начинкою. Їм з максимальною вірогідністю зможуть насолодитися всі охочі.

Дизайн торту

Незважаючи на важливість вибори начинки, все ж таки саме дизайну торта виділяють найбільше уваги. І тут ваша фантазія та вподобання виходять на перше місце. Дехто обирає класичний варіант дизайну, дехто гониться за трендами, а комусь по душі нестандартні рішення.

Звичайно вибір дизайну залишається за замовником, але пам’ятайте про наступне:

Обираючи однотонний торт (серед весільних це зазвичай білі кремові торти), Ви маєте розуміти, що на фото вони виглядають плоско й невиразно. Якщо хочеться дотримуватися класичного дизайну, то підберіть прикраси в сріблястому кольорі або пастельних тонах.

Висновок та послідовність дій для вибору ідеального торта на весілля такі:

 1. Вибрати кондитерську, в якій ви зможете замовити такий торт, який тільки забажаєте.
 2. Начинку слід обирати відповідно до сезону, а також вона має бути низько калорійною.
 3. Визначитися з дизайном торта, який був би відповідний до стилю весілля.
 4. Розрахувати вагу торта відповідно до кількості гостей.
 5. Домовитися про доставку до місця святкування.

Якщо Ви серйозно підійдете до питання з вибором торта на весілля, Ви напевно отримаєте саме той результат який бажаєте.