Головна Цікаво Як поїхати на автобусі в Чорногорію

Як поїхати на автобусі в Чорногорію

1673

Країна мальовничих ландшафтів, водоспадів і гір, річок і озер, мальовничих гір, дивно чистих пляжів і теплого моря – це Монтенегро або Чорногорія, маленька держава, розташоване на південному заході Балкан.

Воно має статус екологічно безпечної зони, що закріплено на конституційному рівні. Тут благотворний середземноморський клімат, а морська вода така прозора, що можна побачити дно на глибині п’ятдесяти метрів. Дуже часто Монтенегро порівнюють зі Швейцарією, адже їх прекрасні альпійські пейзажі дуже схожі, однак, вартість відпочинку на Балканському півострові дешевше відпочинку в Швейцарії майже в два рази. Остання обставина багато в чому сприяло популярності цього туристичного напрямку.

Незважаючи на те, що між нашими країнами добре розвинене сполучення залізничною і авіатранспортом, автобусні тури в Чорногорію користуються великим попитом. Багато туристів вважають за краще саме такий шлях, адже подорож на автобусі дозволяє побачити всі відомі пам’ятки та міста країни, а також ті культурні та історичні об’єкти, які не входять до звичайну туристичну програму. Правда, туристам необхідно оформити візу, щоб перетнути територію Угорщини і Сербії.

Поїздка на автобусі триваліше за часом, ніж авіапереліт або подорож залізницею, проте, обходиться набагато дешевше, що важливо для туристів зі скромним достатком. Кращий варіант, це дістатися на поїзді до Одеси і вже звідти ми організуємо поїздку на автобусі в Чорногорію. Також можливо відправка з Києва або Львова.

Як вибрати і купити автобусні тури в Чорногорію?

Всім бажаючим відправитися в подорож, ми пропонуємо відвідати наш сайт ТПП Тур. Ми прекрасно розбираємося в специфіці туристичного бізнесу і готові запропонувати вам найрізноманітніші тури по Чорногорії за дуже привабливою ціною. У вас буде можливість ознайомитися з маршрутом передбачуваної подорожі і вивчити короткий огляд визначних пам’яток, які ви зустрінете в дорозі.

Вибравши автобусні тури в Чорногорію, ви отримаєте можливість побачити найдавніші і прекрасні міста країни: Подгорицу, Будву, Котор, Цетіньє. Вас чекають екскурсії в Бококоторськую бухту і на Скадарське озеро, в прекрасний природний заповідник Ловчен і в монастир Острог. Напевно, ви привезете з поїздки відмінний настрій і незабутні враження.

Також ви можете знайти інші відповідні автобусні тури по Європі у нас на сайті.