Головна Цікаво Як правильно пити вино, щоб насолодитися його смаком

Як правильно пити вино, щоб насолодитися його смаком

303

Вино – один з найдавніших напоїв на землі. Про нього згадується в самих найстаріших письмових пам’ятках. Сьогодні в світі випускають сотні видів вина. Цей напій популярний і, можна сказати, модний. Але далеко не всі споживачі вміють вибирати і правильно пити вино. Магазин Wine Library працює, щоб передати філософію цього напою своїм клієнтам. Купити вино різних сортів, витримки, марки можна на сайті winelibrary.com.ua/. Фахівці компанії допоможуть вибрати напій для будь-якого випадку.

Вино – це не просто алкогольний напій. Щоб повністю вловити аромат букета, відчути смак, необхідно правильно його вибирати і вживати. Температура, форма келиха, подача, поєднання зі стравами грають велику роль в насолодою напоєм. Досвідчені сомельє рекомендують запам’ятати шість простих правил, щоб «розуміти» смак вина.

  • Температура напою. Є багато помилок з приводу оптимальної температури для білого і червоного вина. Важливо запам’ятати, що біле вино варто подавати температури + 10-15 градусів, червоне – + 15-20. Ігристі вина відкривають смак при температурі + 4-10 градусів.
  • Вибір келиха. Існують десятки різновидів винних келихів, але користуватися ними краще фахівцям. Для звичайного вживання вина найкраще підходять бургундські (широка горловина) і бордоський (вузька горловина) келихи, які допомагають вловити аромат напою.
  • Правильно тримати келих. Щоб не нагрівати келих теплом долоні, його необхідно тримати за ніжку. Тоді напій не перегрівається і не змінює смак.
    Наповнювати келих на третину. Не варто наливати повний келих вина, тому що напій не зможе «дихати», віддаючи свій букет ароматів.
  • Як пробувати вино. Вино рекомендують пити невеликими ковтками. Спочатку варто покрутити келих в руці, вдихнути його запах, зрозуміти складові букета, зробити невеликий ковток, ненадовго затримавши напій у роті, щоб рецептори змогли розпізнати всі нотки смаку.

Wine Library – більше, ніж винний магазин

Фахівці Wine Library допоможуть кожному клієнтові вибрати «свою» пляшку вина. У наявність вина, ігристі напої, шампанське, коньяки та віскі. Серед асортименту просто знайти напій для подарунка особливій людині. Цінова політика дозволяє відшукати якісне вино в будь-якому ціновому сегменті. Доставка по регіонах здійснюється компаніями Нова Пошта і Justin. Покупки від 700 грн. доставляють за рахунок продавця. Оплата можлива в відділенні логістичної компанії після перевірки посилки. Отримати консультацію просто в робочі години за безкоштовним номером телефону.