Головна Політика У Луцьку вшанували пам’ять загиблих у квітні в російсько-українській війні

У Луцьку вшанували пам’ять загиблих у квітні в російсько-українській війні

1464

У Луцьку вшанували пам’ять загиблих у квітні в російсько-українській війні

У Луцьку відбулася панахида за військовими, які загинули у російсько-українській війні. У перший четвер місяця, а саме 6 травня 2021 року, на Театральному майдані міста небайдужі лучани вшанували пам’ять загиблих Героїв, зокрема й волинян, які у квітні 2021 року віддали своє життя за територіальну цілісність України у зоні ООС.

На жаль, минулого місяця на сході країни загинули 14 військовослужбовців, серед яких є й волиняни.

Помолитися за відданих синів України прийшли родини загиблих, військові, студентська та учнівська молодь, а також представники обласної влади. Зокрема, до молебню долучилися заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик та заступник голови облради Григорій Пустовіт.

«Вже не один рік в Україні ведеться жорстока війна і захисники держави віддали своє життя для того, щоб ми сьогодні могли вільно ходити містом, займатися своїми справами, навчатися і святкувати Світле Христове Воскресіння, – мовив до присутніх священнослужитель, який правив панахиду. – Кожен раз, проходячи цією площею, ми відчуваємо, що нас ведуть очі молодих солдат, які не повернулися додому. Вони загинули за нас, за традиції українського народу та за солов’їну мову, тому ми як ніхто, повинні це пам’ятати. Христос Воскрес, Воскресне й Україна!»

Опісля молитви відбулося покладання квітів до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».

Герої Волині та України житимуть вічно, якщо кожен українець берегтиме пам’ять про них та їхню відвагу.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації