Головна Цікаво Як вибрати конвектомат

Як вибрати конвектомат

1741

Успіх закладу громадського харчування залежить від самих різних аспектів і чинників, які в поєднанні здатні вивести, наприклад, кафе на високий рівень, при якому воно стає популярним і має постійних шанувальників. Важлива роль в цьому процесі відводиться, звичайно ж, персоналу і в першу чергу шеф-кухарю, здатному створити команду однодумців, які працюють як злагоджений механізм. Але при чудовому професійному колективі нічого не вийде, якщо заклад не оснащений спеціальною якісною технікою, що дозволяє здійснювати необхідні кулінарні процеси. Сьогодні не можна домогтися успіху, працюючи по-старому, використовуючи допотопне обладнання.

Конвекційним печам судилося стати тими пристроями, які відносяться до категорії популярних і дуже затребуваних на професійних кухнях багатьох закладів громадського харчування.

Типологічні особливості конвектомату

Будь-яка піч конвекційна ціна на яку, добре окупається з часом, працює, грунтуючись на простому фізичному процесі, що має назву конвекцією. Мається на увазі примусове змішування повітряних потоків різної температури для досягнення певних показників в кожній точці об’єму. Устаткування конвекційного типу складається з камери, всередині якої розташовані спеціальні елементи Тени і вбудований вентилятор. За допомогою останнього і здійснюється примусове перемішування повітряних потоків, з метою досягнення певної температури.

Даний вид обладнання – це ідеальний варіант для процесів, пов’язаних з випічкою виробів з борошна. Використання принципів конвекції, допомагає домогтися рівномірного нагріву внутрішнього простору камери, що сприяє всебічному випікання продукції.

Безсумнівною перевагою конвекційного обладнання виступає його раціональна функціональність і економічність у витраті електричного струму. Вироби, що готуються в камері конвектомат, не вимагають використання масла або жиру і виходять повітряними і ароматними. Завдяки рівномірному поширенню повітряних потоків, які мають однакову температуру, повністю відсутня можливість отримання сирого страви всередині, а візуально готового зовні. Підгорання виробів також неможливо при використанні конвекційних печей.

Правильний вибір теплового обладнання – запорука смачних і ароматних страв, які здатні залучити клієнтів і підкорити їх серця.