Головна Цікаво Як вибрати кушетку для процедури шугарінга

Як вибрати кушетку для процедури шугарінга

277

Кушетки для салону краси – необхідний елемент косметологічного обладнання, від якого залежить зручність клієнтів і майстрів. Якісна кушетка для шугаринга – запорука успішно проведеної епіляції, задоволених клієнтів і процвітаючого салону краси.

Що потрібно знати про особливості кушетки

Для проведення цукрової епіляції в салоні краси необхідна спеціальна кушетка, що забезпечує комфортні умови відвідувачеві і зручність роботи майстра. Крім того, обробляючи кушетку після кожної косметологічної процедури, співробітники салону підтримують санітарію і гігієну на належному рівні.

Кушетка – це невеликий диванчик, конструкція якого передбачає високі ніжки та відсутність спинки. Кушетка може бути цілісною або складатися з декількох рухомих елементів. В останньому випадку вона дозволяє підібрати зручне положення для проведення процедури, а також сприяє компактному зберігання (в складеному стані) і зручною перевезення.

Для максимального комфорту кушетка може бути оснащена підголовником, подушками, підставками для ніг. Так, під час процедури клієнт може опустити і витягнути одну ногу, поки майстер займається інший.

Сидячи на стільчику майстра, косметолог повинен мати комфортний доступ до клієнта при найменшому навантаженні на спину і м’язи рук. Для цього кушетку налаштовують на зручну для майстра висоту.

Незалежно від різновидів, параметри кушеток приблизно однакові:

  • ширина – 0,7 м;
  • висота регулюється – від 0,6 м до 0,9 м;
  • довжина – 2 м.

Оббивка кушетки, як і наповнювач, не пропускає вологу. Вона легко чиститься і піддається санітарній обробці.

нюанси вибору

Вибираючи якісну кушетку, ви піклуєтеся про клієнтів салону і зручність роботи майстрів-косметологів. Якщо відвідувачеві було комфортно і процедура пройшла успішно, він обов’язково повернеться знову. Тому, купуючи обладнання, необхідно врахувати характеристики матеріалів, особливості конструкції і функціонування кушетки.

Велике значення має відповідна оббивка. Вона повинна бути водонепроникною і довговічною – зі шкіри або еко-шкіри, з подвійними швами. Таку кушетку легко мити, протирати, дезінфікувати. Обов’язково пробуйте оббивку навпомацки, щоб переконатися, що матеріал досить м’який і приємний до тіла. Не варто купувати обладнання зі специфічним запахом – це може свідчити про токсичні речовини, що виділяються матеріалом або барвниками.