Головна Цікаво Бронювання спортивних занять онлайн на Palms

Бронювання спортивних занять онлайн на Palms

369

Життя активної здорової людини неможливо без спорту. Щоб бути у формі, мати гарну форму і бути повним сил, потрібно регулярно займатися спортом

Сьогодні, в кожному великому місті доступний великий асортимент різних типів спортивних занять і спорткомплексів. Можна зайнятися футболом, волейболом, тенісом, фітнесом і будь-яким іншим варіантом. Іноді вибір настільки великий, що людина, яка вибирає своє хобі не може зорієнтуватися. Для цього і створили інноваційний додаток Palms, яке пропонує он-лайн бронювання спортивних установ і занять.

Детальніше про платформу Palms

Саме тут Ви зможете підібрати для себе тип спортивних занять і забронювати місце. Сервіс Palms новітня розробка, яка зібрала всі можливі спортивні центри. Щоб вибрати вид спорту Вам більше не потрібно питати у знайомих, бігати по місту і шукати кращий варіант. Варто лише зайти на сайт Palms і вибрати місто, в якому Ви проживаєте.

Переваги платформи Palms:

  • Великий довідник всіх спортивних клубів;
  • зручний сервіс пошуку;
  • Ніяких оплат;
  • Бронювання через кілька хвилин
  • Пошук спаринг-партнера.

Як забронювати тренування на Palms?

Пошук клубу або тренування на сайті Palms відбувається дуже просто. Наприклад, Вам потрібно знайти клуб, в якому є настільний теніс в Києві. Для цього Вам лише потрібно вибрати в пошуковому рядку тип спорту теніс і місто Київ. Сайт Palms відразу видасть Вам все результати по Києві. Ви зможете переглянути кожен варіант, подивитися фото, офіційний сайт клубу, почитати відгуки і побачити прайс. Прямо з сайту Palms Ви можете забронювати заняття на певний час. Підтвердження бронювання відбувається протягом декількох хвилин.

Додаток для телефону від Palms

Програму Palms можна встановити на свій смартфон і користуватися в будь-який зручний момент. Тільки скачавши на телефон Ви можете шукати спортивні клуби, розташовані неподалік Вашого будинку або роботи. Ви завжди будете в курсі спортивних новинок, нових занять і цікавих спортивних заходів. А ще в програмі Palms можна знайти собі спаринг партнера. Якщо Ви людина, яка любить спортивний спосіб життя, Вам однозначно потрібно щоб програма Palms була на телефоні. Ви будете вражені, як вона оптимізує Ваш час і урізноманітнить дозвілля.