Головна Цікаво Як знайти роботу онлайн

Як знайти роботу онлайн

160

Сайти по підбору вакансій мають тисячі пропозицій для фахівців різних рівнів. Але куди в Києві йти працювати без досвіду, на яку зарплату варто розраховувати, і як шукати роботодавця? Насправді, вакансій для людей без будь-якого стажу досить. Згідно порталу https://obyava.ua/, тих, хто хоче працювати, очікують сотні пропозицій.

Куди візьмуть без досвіду роботи?

Людям без стажу найпростіше знайти роботу в сфері обслуговування: офіціантами, барменами, прибиральниками, продавцями, аніматорами, нянями. Але неправильно вважати, що не потрібно мати ніяких навичок і особистих якостей. Щоб отримати місце няні, необхідно щиро любити дітей і знаходити з ними спільну мову. На місце прибиральника не візьмуть неакуратне людини.

Робота в Києві – серед пропозицій чимало вакансій для операторів кол-центрів, консультантів, менеджерів з продажу. Досвід для такої роботи не обов’язково, але якщо кандидат не має ввічливістю, обучаемостью, мінімальним знанням комп’ютера, йому можуть відмовити.

Поради для тих, хто шукає першу роботу

Здобувачі без досвіду повинні бути готовими до того, що для пошуку роботи доведеться витратити трохи часу. Варто підготувати себе до неминучих відмов, адже працевлаштуватися з першої спроби не можуть і цінні фахівці.

  • Визначтеся з найбільш цікавим напрямком. Якщо складно вирішити, можна пройти спеціальні тести на профорієнтацію.
  • Не бійтеся невдач. Негативний досвід буває ціннішим, ніж позитивний. Аналізуйте і працюйте над своїми слабкостями.
  • Репетируйте. Перед проходженням співбесіди уявіть, як будете відповідати на стандартні запитання. Впевненість здобувача грає йому на руку.
  • Вирушаючи в конкретну компанію на співбесіду, постарайтеся побільше про неї дізнатися. Добре знайти відгуки співробітників в мережі інтернет.
  • Відразу уточнюйте тривалість випробувального рядок, нарахування зарплати, коли передбачається підвищення оплати праці.

Нові співробітники без стажу не можуть розраховувати на високу зарплату. Необхідно заслужити довіру, набратися досвіду, підвищити кваліфікацію. Пропозиції з оплатою 20 тисяч гривень для новачків реальні, наприклад для співробітників ресторанів або магазинів, де є відсотки від продажів або чайові. Але такі вакансії на увазі щільний графік.

Від пропозицій, в яких обіцяють високий заробіток за 2-3 години в день без продажів і дзвінків, варто відмовитися взагалі. Це так звані, піраміди. У соціальних мережах багато таких оголошень, але для реального доходу краще шукати іншу роботу.