Головна Економіка На будівництво школи в селі Стобихівка планують спрямувати додаткові кошти

На будівництво школи в селі Стобихівка планують спрямувати додаткові кошти

2036

На будівництво школи в селі Стобихівка планують спрямувати додаткові кошти

Окрім передбачених цьогоріч 12 млн грн на будівництво школи в с.Стобихівка, в області хочуть спрямувати додатково ще майже 10 млн грн, які вдалося зекономити на реалізації інших проєктів ДФРР. Це стало відомо за результатами зустрічі із ініціативною групою жителів Стобихівки, які завітали 1 грудня 2020-го року в головну адмінбудівлю краю, аби дізнатися чому днями призупинилися будівельні роботи у школі. Спілкувалися з мешканцями Стобихівки заступник голови ОДА Ігор Чуліпа та перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Так, Ігор Чуліпа повідомив, що передбачені кошти на цей рік забудовник освоїть і всі роботи на цю суму виконає. Днями йому вже виплатили частину коштів, решту – ще виплатять. Більше того, забудовник обіцяє освоїти й додаткові кошти, які можливо вдасться спрямувати з держбюджету на будівництво школи.

Однак, як відзначив заступник голови ОДА Ігор Чуліпа, аби фінансування перерозподілили у Мінрегіоні, необхідно забезпечити співфінансування з місцевого бюджету на рівні 10 % (орієнтовно 1 млн грн).

“Наразі ми очікуємо на рішення Камінь-Каширської районної ради про виділення коштів на співфінансування цих десяти мільйонів, які ми передбачаємо перерозподілити додатково. Із місцевого бюджету у найкоротший термін треба виділити ще близько 1 млн гривень. Якщо ж цього не буде зроблено, то Київ нам не затвердить перерозподілу і ці 10 мільйонів просто повернуться в державний бюджет. Із забудовником ми уже вели перемовини, він готовий освоїти ці кошти до кінця року і виконає роботи на цю суму. Наразі ж Камінь-Каширська райрада дала нам гарантійний лист, що вони обіцяють виділити необхідну суму коштів, але нам необхідно мати виключно рішення сесії про виділення коштів на співфінансування”, – наголосив він.

Загалом кошторисна вартість будівництва майже 130 млн грн. Завершити об’єкт планують восени 2022 року.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.