Головна Цікаво Якісне LED освітлення для дому

Якісне LED освітлення для дому

605

Компанія Light Prom більше 18-ти років є виробником світлотехнічної продукції. За ці вісімнадцять років роботи над власним продуктом, удосконалень сервісу, підбору професіоналів в свою команду – компанія незмінно виходила на новий рівень. “Лайт Пром” стали дійсно надійним партнером, з яким не тільки надійно, але і вигідно співпрацювати.

Перелік послуг, який виконує компанія, досить таки великий. Від консультації з сервісного обслуговування до розробки і виробництва освітлювального обладнання на базі світових, провідних компонентів.

Види освітлення, які проводить компанія:

  • Вуличне освітлення
  • комерційне освітлення
  • Промислове освітлення
  • спортивне освітлення

Як бачите, компанія здійснює роботи практично на всіх об’єктах, на яких потрібне якісне освітлення. А ось чого зможете досягти ви, почавши співпрацю з Light Prom в якості клієнта:

  • Зниження споживаної потужності освітлення
  • Доведення рівня освітленості до нормованого і, як наслідок, збільшення безпеки праці і підвищення якості продукції, що випускається
  • Значне скорочення витрат на обслуговування і експлуатацію систем освітлення
  • Збільшення ефективності і довговічності освітлювального обладнання.

Всього один раз використавши послуги компанії “Лайт Пром”, ви зможете заощадити на таких моментах як витрати на споживану потужність освітлення, яка б’є по кишені як власників великого бізнесу (виробництва, заводів і т д), так і мешканців приватних будинків з територіями, на освітлення яких витрачатися чимало коштів.

Також про досвід компанії чимало говорить те, з ким вони вже встигли попрацювати: ПАТ «АрселорМіттал», ПрАТ ММК ім. Ілліча, ПАТ «Полтавський ГЗК», ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Турбоатом», АТ «Дніпровагонмаш», ПрАТ «АЗОВ СТАЛЬ», ПАТ «Південний ГЗК», ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», ПАТ «Новомосковський трубний завод» , ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб», ТОВ «Єристівський ГЗК», ПАТ «Харцизький трубний завод», ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», Стадіон «Металіст». І це ще далеко не весь список важливих об’єктів України, які “Лайт Пром” зробив світліше – їх ще більше двох сотень.

Так що якщо ви хочете встановити якісне LED освітлення, то вам обов’язково потрібно звертатися до реальних професіоналів своєї справи. А Light Prom є такими на всі сто відсотків.