Головна Цікаво Заміна номерного знаку – де замовити

Заміна номерного знаку – де замовити

4895
именные номера

Якщо номерний знак на машину вкрадено, загублено або просто зіпсований, необхідно без зволікання замовити його дублікат. Зробити це досить просто, якщо знати куди звертатися!

Насправді безліч компаній можуть запропонувати вам реалізацію даної послуги, але далеко не всі займаються офіційним виробництвом дублікатів. Для того щоб в подальшому не виникало проблем, і ви не турбувалися про легальність використання свого автономери, необхідно довіритися професіоналам, які знають толк у цій справі.

Держзнак пропонує своїм клієнтам офіційне твір дублікатів втрачених або зіпсованих внаслідок ДТП номерних знаків всього лише за 5-10 хвилин. Для відновлення номера вам буде потрібно мінімум часу і зусиль. Також хочемо зазначити, що тут проводиться виготовлення будь-яких автономерів, будь то на європейські, американські машини або авто вітчизняного виробництва. З нами безпечно, зручно і недорого. Сотні тисяч клієнтів довіряють Gosznak і це зовсім не випадково. Ми турбуємося про воей репутації, намагаємося зробити так, щоб кожен з наших потенційних клієнтів залишився задоволені отриманим результатом і при необхідності звертався знову або рекомендував наші послуги друзям.

Надійність, висока якість і доступність цін – це три основні кити, на яких побудована вся наша діяльність. Для вас будуть представлені всі можливі способи оплати, що зробить замовлення ще більш простим і зручним.

Типи номерів які можна замовити і необхідні документи

Для того щоб здійснити замовлення від власника транспортного засобу буде потрібно пред’явити техпаспорт на машину, паспорт самогозаказчика а також права. У тому разі, коли машина оформлена не на приватне осіб, а на певну організацію, тоді додатково буде потрібно ксерокопію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Крім основних послуг, ми надаємо можливість замовити:

  • дублікати транзитних номерів,
  • російських номерів,
  • виготовлення автономерів престижних
  • а також іменних варіацій.

Як оформляється замовлення

Для того, щоб швидкий оформить замовлення і в лічені дні отримає свій автомобільний номер, необхідно заповнити заявку на сайті або ж звернутися до наших менеджерів за вказаним телефоном. В робочі дні наші співробітники готові прийняти і обробити замовлення з 9 ранку до 6 вечора .а у вихідні дні (субота) – з 10 ранку до 4 дні.

Як ви зможете самі переконатися, працювати з нами – це одне задоволення. Для того, щоб ви мали уявлення про повний спектр надаваних нами послуг, пропонуємо більш детально ознайомитися з наявними рубриками нашого сайту. Сподіваємося, ви будете задоволені!