Головна Цікаво Застосування брендованих олівців

Застосування брендованих олівців

1232

Одним з найпопулярніших і затребуваних канцелярських приладів є олівці. За їх допомогою діти починають свій шлях, до дорослішання паралельно розвиваючи свої художні навички. Олівці є в рюкзаку кожного школяра, та й у студентів вони займають далеко не останнє місце. Для безлічі професіоналів в різних сферах, брендовані олівці є самим стандартним і звичним пристосуванням для виконання обов’язків. Тому кожна людина буде радий отримати в подарунок цю чудову приналежність.

Одним з кращих способів брендування є саме нанесення на олівці логотипу компанії або організації. Відносно невелика ціна письмового приладдя дає можливість виробляти оптом у великих кількостях друк на олівцях. Видаючи канцелярський прилад по потребі, ви не витрачаєте багато і відмінно популяризували свій бренд.

Замовити друк брендованих олівців – дуже грамотний маркетинговий хід, що розширює можливості звичайного олівця, дозволяючи зробити з нього міні-візитку. Дуже швидко приналежність розійдеться по кишенях до безлічі людей, відмінно справляючись зі своїм призначенням.

На нашому сайті ви можете підібрати відповідні олівці, а після замовити друк логотипу на них. Доступні вироби багатьох видів: дитячий набір, автоматичні або самі звичайні дерев’яні. Як можна застосовувати брендовані олівці:

  • Одним з кращих варіантів є зробити жест для ділових партнерів, оснастивши їх офіси такими письмовим приладдям. З упевненістю можна сказати, що такий прояв уваги і дружелюбності точно буде прийнято прихильно, так як це гарантує непогану економію коштів. А компанія, яка затіяла такий піар-хід, отримає рекламу протягом тривалого часу.
  • Також гарною ідеєю буде просувати вироби з логотипом на масових сходах або заходах, виставках і так далі, де кожен відвідувач зможе безкоштовно отримати маленький подарунок у вигляді промо-сувенірів з логотипом. У цей комплект коштує покласти блокнот, а також брендований олівець і ручку.
  • Брендовані письмове приладдя дуже важлива і незамінна складова корпоративної етики, що означає застосування популярних і відомих предметів з логотипом бренду. Це не тільки додає естетики, а й позитивно впливає на працівників.