Головна Цікаво Зенітні аераційні ліхтарі та зенітний ліхтар світловий в Україні

Зенітні аераційні ліхтарі та зенітний ліхтар світловий в Україні

386
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зенітні аераційні ліхтарі промислових будівель є особливими конструкціями, що виконують функції заповнення природним світлом приміщення та його аерацію. На відміну від звичайних вікон розташування зенітних ліхтарів здійснюється на покрівлі будівлі. Такі конструкції світлоаераційних ліхтарів промислових будівель є єдиним джерелом денного світла в приміщенні, проектом якого не передбачені фасадні вікна або їх установка обмежена.

Вбудовані стулки вентиляції забезпечують комфортне та безпечне перебування людей у ​​приміщенні, створюючи оптимальні умови для роботи. Зенітні ліхтарі зі стулками димовидалення дозволяють вивести дим та горючі гази з приміщення, запобігаючи загибелі людей при вдиханні небезпечних газів при надзвичайних ситуаціях.

Завдяки своїм функціям світлоаераційні ліхтарі промислових будівель мають важливе значення при проектуванні промислових, виробничих, адміністративних, громадських та інших будівель.

Основні переваги роботи з Медис-Т:

  1. Жодного разу не відмовилися від складних завдань. Працюємо там, де інші не можуть. Виготовимо зенітний ліхтар світловий і проведемо їх монтаж максимально оперативно.
  2. Навіть найменша деталь продукції повністю відповідає міжнародним стандартам. Надаємо сертифікати з синім друком на перше прохання замовника, робимо кошторис без накруток і націнок.
  3. Майстри мають вищу будівельну освіту, постійно проходять перепідготовку. Купивши зенітні алюмінієві ліхтарі за низькою ціною, ви можете не хвилюватися, що не зможуть витримати ураганний вітер або град.
  4. Привозимо склопакети для зенітних міцних ліхтарів у власному автотранспорті, які ретельно упаковані в захисну плівку. Гарантуємо відсутність подряпин на готовій конструкції.

Медис-Т при замовленні не радить звертатися до приватних майстрів – фахівці без освіти та навичок не здатні правильно розрахувати допустиме вітрове та снігове навантаження на виріб. В результаті ви отримаєте неякісний зенітний світловий ліхтар і його конструктив – це небезпечно для життя. Зверніться до досвідчених фахівців – використовуємо спеціальне обладнання для розрахунку навантажень. Зателефонуйте професіоналам у Медис-Т та ознайомтеся з варіантами виготовлення зенітних аркових ліхтарів для промислових будівель, комерційних, житлових приміщень.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Тел: (068) 588 04 05