Головна Культура Вихованці Палацу культури міста Луцька побували острові Сицилія (Італія)

Вихованці Палацу культури міста Луцька побували острові Сицилія (Італія)

781

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» КЗ «Палац культури міста Луцька» повернувся з далекої подорожі на Сицилію, де брав участь у 51 Міжнародному фестивалі «International Folklore Gala».

Серед учасників фестивалю – колективи з Болгарії, Індії, Македонії та Сицилії. Разом з «Волиняночкою» Україну на фестивалі представляв зразковий ансамбль танцю «Щасливе дитинство» з міста Дніпро.

 

Українські колективи сприймали надзвичайно емоційно під час усіх фестивальних заходів. Учасники продемонстрували особливий національний колорит, красу та багатство української культури, надзвичайну виконавську майстерність. Звідусіль лунало «Слава Україні», присутні разом співали «Червону калину» та «Стефанію».

 

Діти мали змогу і відпочити, побувати на морі, помилуватись краєвидами. Дорогою додому, що пролягала через Угорщину, Словенію та  Австрію, побували на озері Блед в Словенії, а також у містах  Рим, Флоренція та Відень, де відбувся спонтанний виступ біля парламенту Австрії.

 

Дякуємо учасникам ансамблю «Волиняночка» та його керівнику, заслуженому працівнику культури України Олені Козачук за достойну презентацію української культури на міжнародному рівні та популяризацію культурного потенціалу нашого міста!

 

Департамент культури міської ради