Головна Цікаво Жителі Запоріжжя брали участь в черговий екологічної акції

Жителі Запоріжжя брали участь в черговий екологічної акції

348

Новини Запоріжжя розповідають про те, що 14 листопада в місті проходила громадська еко-акція під назвою «Врятуємо Дніпро разом!»

В рамках цієї події його учасники висадили 600 саджанців дерев, а також випустили близько 2 тонн малька в Дніпро.

Вже 9-тий рік дана акція проходить за фінансової допомоги комбінату «Запоріжсталь». Через карантинну ситуацію в країні в цьому році вона проводилася з обмеженою кількістю учасників і без загального суботника. На відміну від минулорічних акцій, коли для наведення порядку в місті збиралося понад 2000 волонтерів, які очищали від сміття та озеленювали все райони Запоріжжя.

В рамках цього заходу городяни очистили Дніпро і запустили в нього рибу. Також на території Заводського та Хортицького районів були висаджені дерева.

Водолазами обласної федерації полювання під водою була проведена очистка дна Дніпра від сміттєвих засмічень. А учасники, які належать до суспільства рибалок і мисливців, випустили в річку 20000 особин різних видів риби.

Одночасно з очищенням річки і заселення в неї риби еко-акція проводилася в різних районах міста. Наприклад, молодіжним активом комбінату і співробітниками національного заповідника була висаджена нова алея з 500 саджанців дуба. А в Заводському районі на території прилеглій до берегоукріплення Дніпра волонтерами підприємств міста було висаджено близько 100 саджанців липи. Так само в цих районах було зібрано величезну кількість сміття.

Для запорізьких дітей громадською організацією «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» в онлайн режимі проводиться творчий конкурс «Екогероі». Стартував цей конкурс 9 листопада, а закінчиться він 31 листопада. Тому всі бажаючі можуть взяти в ньому участь. Більш детальну інформацію про це можна дізнатися в Facebook, на офіційній сторінці цієї організації.

Особливу увагу організація приділяє екологічному вихованню. В рамках щорічної акції комбінат проводить еко-квести на острові Хортиця, організовує уроки екології для дітей різного віку. Дітям прищеплюється любов до природи і розповідається про важливість її збереження.

Цікаво, що ще в 2018 році еко-ініціатива під назвою «Врятуємо Дніпро разом!», Що належить комбінату «Запоріжсталь» була вписана в українську Книгу рекордів як наймасштабнішою еко-акції України.