Головна Цікаво 5 головних дніпропетровських провайдерів, зосереджених в Дніпрі на Лівому березі

5 головних дніпропетровських провайдерів, зосереджених в Дніпрі на Лівому березі

54

У цій статті ми не будемо розглядати таких провайдерів, як Київстар, Воля або Вега. Їх цільова аудиторія – це багатоквартирні будинки, в приватному секторі вони практично не працюють, а якщо і проводять інтернет, то підключення буде достатньо дорогим. Тому раціонально звернути увагу на інші компанії, які пропонують відповідні для жителів приватного сектора умови.

Розглянемо 5 головних дніпропетровських провайдерів:

Triolan

Проводить інтернет в квартири і приватні будинки, але найбільше орієнтований на багатоповерхівки, тому і тарифи для приватного сектора за вартістю завищені. Оскільки географія покриття не полная, бригаду монтажників для підключення або відновлення зв’язку доводиться чекати, часом, більше доби.

FORSAGE

Це перспективний Forsage інтернет провайдер в Дніпрі на Лівому березі, оскільки має розгалужену мережу не тільки в місті, а й у віддалених від міста населених пунктах. Тарифи досить різноманітні і досить адекватні за вартістю. Співробітники компанії працюють оперативно, і абонентам не доводиться чекати необхідної допомоги. Окремо варто згадати підключення інтернету за допомогою сучасного оптоволоконного кабелю, що забезпечує безперебійну передачу даних на максимальній швидкості до 1000Мбіт / с.

фрегат

Ще одна популярна компанія, яку знають в Дніпрі. Однак в села, Фрегат інтернет не проводить. Крім Форсаж складно знайти більш надійну компанію, в якій можна було б замовити підключення інтернету в селі. Що стосується приватного сектора на Правом березі, то Фрегат його непогано обслуговує, проте вартість тарифів для міста і приватного сектора висока.

Peoplenet

Популярна серед багатьох абонентів компанія, яка приваблює увагу вигідними тарифами. Але на ділі робить, що вони обходяться дорожче, ніж у інших провайдерів. Також складно стверджувати, що обслуговування швидке і якісне. Тому з кожним роком кількість приватних будинків і квартир, підключених до Піплнет, невблаганно скорочується.

DTS

Провайдер, що пропонує цікаві умови підключення та більш-менш безперебійне інтернет з’єднання. Але тарифи «морально» застаріли, вони рідко оновлюються, компанія не часто проводить акції для заохочення існуючих абонентів і залучення нових. Вартість обслуговування в ДТС середня, але в деяких випадках краще заплатити трохи більше за стабільну високошвидкісну зв’язок і додаткові бонуси.