Головна Цікаво Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 – Вадим Троян

Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 – Вадим Троян

1113

Вчора у районі Золотого розпочався процес розведення сил і засобів, тож до несення служби залучені посилені патрулі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Про це повідомив заступник голови Національної поліції України, який проінспектував роботу правоохоронців. 

Для забезпечення безпеки мирних жителів та правопорядку у населених пунктах на зазначених ділянках розведення співробітники поліції Луганщини та приданих сил несуть службу у посиленому режимі. Зокрема виставлені додаткові наряди поліції, вулиці цілодобово патрулюють піші та мобільні наряди. У разі потреби в оперативному штабі миттєво приймаються рішення щодо корегування сил та засобів, задіяних до охорони правопорядку.

Заступник голови Нацполіції спільно із начальником поліції Луганщини Сергієм Колесником тримають на контролі процес організації та несення служби і постійно спілкуються з місцевими мешканцями.

Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян

«Ми контролюємо весь периметр під’їзду та виїзду із селища, патрулюємо вулиці. Тобто зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку. Ми охороняємо громадський спокій. Це – українська територія, і ми своїх громадян не залишимо», – зазначив Вадим Троян.

Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян Зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку в Золотому-4 - Вадим Троян

Відділ комунікації

поліції Луганської області