Головна Духовне Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Олександра Ульяницького

Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Олександра Ульяницького

971

Мешканці міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Сьогодні, 26 травня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали 52-річного Олександра Ульяницького.

 
 

Лучанин Олександр Ульяницький (17.05.1970 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 7 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Нова Кам’янка Нововоронцовського району Херсонської області.

 
 
 
 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

 
 
 
 

“Олександр не лише не даремно прожив своє життя – він його славно завершив. Він здійснив подвиг, пожертвувавши собою заради того, щоб ми з вами жили і щоб Україна не була в рабстві. Це і є справжня слава – віддати своє життя за інших за прикладом Господа Ісуса Христа. Віримо, що Олександр уже долучився до небесного легіону і буде молитися за нас та за перемогу України”, – сказав у скорботній промові протоієрей Олександр Родченков.

 
 

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисником. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

 
 
 
 

Олександра Ульяницького поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(77904, 777946, 724727, 720665)