Головна Духовне Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Руслана Собуцького

Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Руслана Собуцького

1109

Мешканці міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Сьогодні, 24 квітня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали 48-річного Руслана Собуцького.

Лучанин Руслан Собуцький (06.04.1975 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації.

Загинув 19 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Богданівка Донецької області.

 
 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Коли наші захисники лежать ось тут, посеред храму, я завжди згадую Христові слова: “Ви куплені дуже дорогою ціною”. Завдяки їхній жертві ми сьогодні маємо можливість відносно спокійно жити. Тому що у нас Пасха – а вони воюють, нам холодно в квартирі – а їм в окопі не холодно?! Тому будімо себе! Війна в нас, люди! І дякуймо щиро кожній сім’ї за їхніх Героїв, які знаходять у собі сили полишити мирне життя і піти захищати країну та нас із вами”, – сказав у скорботній промові Луцький міський декан, протоієрей Михайло Онищук.

 
 
 
 
 
 
 
 

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисником. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Руслана Собуцького поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(77904, 777946, 724727, 720665)