Головна Політика Про виконану роботу в 2022 році звітував староста Ружинського округу Ігор Корнійчук

Про виконану роботу в 2022 році звітував староста Ружинського округу Ігор Корнійчук

466

Нещодавно відбувся звіт старости Ружинського старостинського округу Ігоря Корнійчука перед громадою.

На зустріч приїхали міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, заступник міського голови Наталія Маленицька, депутат міської ради Андрій Мілінчук.

Староста у своїй доповіді акцентував увагу на тому, що вдалось зробити упродовж року. Зокрема, поновили ґрунтову дорогу сполученням Клевецьк–Довгоноси, провели грейдерування центральних вулиць села Клевецьк та прибудинкової території між церквою та школою в Городильці.

У Ружині відновили спортивний комплекс, завдяки Громадському бюджету закупили тренажери, які розмістили поряд зі стадіоном, у Городильці — збудували міні-футбольне поле, встановили декілька тренажерів та тенісний стіл, відновили волейбольний майданчик.

У минулому році почав курсувати шкільний автобус, який підвозить школярів з сіл до навчальних закладів Ковеля. Також забезпечено, як і в минулі роки, доїзд учнів у Турійськ.

З початку повномасштабного вторгнення мешканці організували збір коштів та продуктів харчування для Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб. Також активно займались виготовленням маскувальних сіток.

Представники влади подякували людям за чуйність та небайдужість та просили не залишати цю добру справу, адже нашим захисникам, які боронять країну, потрібна допомога та підтримка.

Серед питань, які найбільше хвилюють жителів, та завдань на 2023 рік — ремонт доріг, благоустрій сіл, зрізання аварійних дерев на території округу та подальше встановлення вуличного освітлення.

На завершення зустрічі Ігор Корнійчук подякував меру, його заступникам, депутатам та всім небайдужим жителям за підтримку та запросив до подальшої співпраці задля розвитку округу.

  

Про Ковель