Головна Духовне Взірець наслідування для всіх поколінь

Взірець наслідування для всіх поколінь

3068

Найкращою і найщасливішою порою людського життя вва­жають дитячі шкільні роки. Коли нас люблять, піклуються про нас, намагаються вберегти від усього злого, навчають. Нам дуже пощастило, що в нашому житті поряд з батьками, вчителями є моральний ідеал, взірець для наслідування – наш батюшка протоієрей Олександр Черевко. Він прищеплює любов до Бога, нав­чає вірити в Нього, допомагає нам у складних життєвих си­туаціях мудрою порадою та щирою молитвою. Як батько, тур­бується і переживає за нас, радіє і благословляє на все добре. З кожним роком в храмі збільшується кількість паламарів. Ми всі різного віку, але знаходимося в одній церковній сім’ї. Найменший закінчив 1 клас, а найстарший – працевлаштований. Та отець Олександр як люблячий батько молиться за всіх нас, намагається виховати справжніми християнами.

З Вами нам затишно і світло. Ви даруєте нам свою турботу і любов, вмієте підтримати словом і ділом. Прийміть від нас, паламарів, низький уклін і слова вдячності за любов, розуміння, підтримку, терпіння до кожного, за величність вашого серця і те світло Божої науки, яким наповнюєте наші душі. А ще ми вітаємо Вас із днем народження!

Тож хочем дружно всі Вас привітати, здоров’я й злагоди в житті Вам побажати. Хай радість приносить вам кожна година, від горя боронить молитва свята, щасливою буде життєва стежина, що встелена цвітом любові й добра. Бажаєм здоров’я й щасливої долі за душу прекрасну, тепло й доброту, схиляємось всі ми в низькому поклоні і дякуєм Богу, що ви у нас є. Ми любим вас за людяність і щирість, за теплі і розрадливі слова, тож хай Господь пошле вам з неба милість, Пречиста Діва хай в житті допомага.

З вдячністю та любов’ю ваші вихованці.