Головна Духовне Святкували 5-річчя храму

Святкували 5-річчя храму

4933

Народження людини – це велика радість. Тільки по Волі Божій з’яв­ляється на землі нове життя. При народженні – лікує небо і земля. Бог вдихає душу у малесеньке своє творіння. Але чи спі­ватиме вона у цьому тілі? Її подальше існування залежатиме ті­льки від життя цієї людини – праведного чи грішного.

Багато років протоптуючи не один кілометр дороги, щоб посвя­тити паску, вербу чи яблука, люди йшли до храму Різдва Божої Ма­тері з усіх куточків селища Шацьк. Не одна людина думала, бо мрія ця була, здавалось, нездійсненна, про храм на селі. Бог почув ці думки. Він вдихнув у колишнє приміщення колгоспної контори Cвою благодать. Він вибрав людей, бо тільки глибоко віруючі люди могли за дуже короткий час відремонтувати це приміщення. По Волі Божій сходились прихожани, допомагали у прибиранні тим­ча­сового храму. Зробили благоустрій території. До такої роботи док­ладали свої зусилля люди старшого віку і молодь Шацька. Бо саме молодим потрібно будувати храм для своєї душі і своїх ді­тей. У храмі проводилось хрещення немовлят, ставали на руш­ничок щастя не тільки молодята, а й люди старшого віку, щоб отримати Боже благословіння на щасливе життя. Бо тільки з Бо­гом легше пройти життєву стежину.

«Христос рождається! Славімо Його», – таким вітанням віта­лися прихожани Свято-Онуфріївського храму вже п’ятий раз. Бо саме в цей день Різдва Христового, п’ять років тому, була відс­лу­жена перша Божественна літургія, на яку зійшлись люди, у котрих є віра. Віра ця у Господа нашого Ісуса Христа.

Щиросердечно вітаю всіх прихожан з 5-річчям храму, бажаю міц­ного здоров’я, сімейного благополуччя, а найголовніше – спа­сіння душі. Хочеться подякувати всім прихожанам храму, які тру­дилися, трудяться і будуть трудитися не тільки в тим­ча­со­вому храмі, а й в новому, який будується вже третій рік з допомо­гою всіх дорослих і дітей. Велика подяка Карпуку Віктору Наумовичу за ідею, за початок будівництва, за виготовлення документації і за все, що Ви робите для приходу – многих Вам літ.

І по Божій Волі, по молитвах преподобного Онуф­рія Великого, ми віримо, буде будуватися храм, купол якого сіятиме для спасіння душ.

Протоієрей Володимир ГИЧКА.