Головна Духовне У Володимирській громаді попрощались з двома захисниками

У Володимирській громаді попрощались з двома захисниками

1062

16 квітня стало черговим скорботним днем для нашої громади, яка попрощалась одразу із двома земляками – захисниками України Андрієм Нехаєм та Олександром Власюком.

50-річний володимирчанин Андрій Нехай був мобілізований до лав ЗСУ 28 травня 2022 року. Старший солдат обіймав посаду стрільця-помічника гранатометника. Загинув 11 липня внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині. У нього залишилась дружина та син.

Прощання з Андрієм Нехаєм розпочалось у будинку, де мешкав чоловік, звідки траурний кортеж вирушив до храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Поховали бійця з усіма військовими почестями на Федорівському кладовищі.

Тим часом у селі Суходоли провели в останню дорогу 47-річного Олександра Власюка. Не зважаючи на свою інвалідність, чоловік з перших днів повномасштабного вторгнення пішов як доброволець захищати рідну землю від ворога. Його життя обірвалось 12 липня. В Олександра залишилась мама та сестра.

Траурний кортеж, який рухався з Володимира до Суходіл, супроводжувався живим коридором шани. Чин похорону відбувся у храмі села Суходоли. Останній спочинок воїн знайшов на кладовищі у своєму рідному селі.
Щирі співчуття рідним та близьким, вічна пам’ять та шана захисникам!